مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بادام زمینی مخصوص روغن گیری

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرایند تولید روغن از بادام زمینیخرید تضمین بادام زمینی مخصوص روغن گیری
بادام زمینی مخصوص روغن گیری

بادام زمینی مخصوص روغن گیری با کیفیت را از مراکز فروش معتبر بادام زمینی خرید کنید تا با خرید بادام زمینی موفق به تولید روغن با کیفت و مرغوب شوید.

فرایند تولید روغن از بادام زمینی

دانه‌های بادام زمینی مخصوص روغن گیری پس از برداشت به کارخانجات روغن کشی انتقال می‌یابند و در آنجا از دانه‌ها نمونه برداری شده و درصد رطوبت، آشغال و دانه فاسد تعیین و در صورت مرغوبیت محصول تخلیه می‌شود.
از آنجا که رطوبت بالای دانه موجب پایین آمدن کیفیت روغن و کاهش زمان ماندگاری می‌شود لذا قبل از انبار کردن، دانه‌ها خشک و تمیز می‌شوند و در مرحله بعد دانه‌های روغنی برای روغن کشی آماده می‌شوند که شامل قسمت های توزین، خرد کردن، و سپس تخریب دیواره سلول‌های روغنی در دو مرحله پختن و پرک کردن است، این مرحله جهت نرم کردن دانه‌ها و سهولت آزادسازی روغن صورت می‌گیرد.
پس از آماده سازی، روغن کشی به دو شکل مکانیکی و به واسطه‌ی حلال انجام می‌گیرد.
در روش مکانیکی دانه‌های روغنی که از قبل نرم و آماده شده‌اند، توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک، تحت فشار بالا قرار می‌گیرند که این امر موجب آزاد سازی روغن از آن‌ها می‌شود.

بادام زمینی مخصوص روغن گیری

استخراج روغن با حلال روش دیگری است که برای دانه‌هایی با محتوای روغنی کم انجام می‌پذیرد. بادام زمینی مخصوص روغن گیری باید ابتدا توسط دستگاه‌های پرس به روش مکانیکی روغن گیری شود؛ سپس باقیمانده‌ی روغن آنها توسط حلال جدا شود.
روغن کشی با حلال شامل دستگاه‌هایی به نام اکسترکتور، دستگاه تقطیر و بازیابی حلال می‌باشد. در قسمت اول دانه‌های بادام زمینی از قبل آماده شده در خلاف جهت حلال حرکت می‌کنند که این امر موجب آزادسازی روغن از آن‌ها می‌شود، سپس در برج‌های تقطیر حلال از روغن جدا شده و در مرحله نهایی، حلال بازیابی و از دستگاه خارج می‌شود و پس از استخراج روغن در کارخانجات روغن کشی، روغن‌ها توسط تانکرهای مخصوص به کارخانجات تصفیه فرستاده می‌شوند.
تصفیه فرآیندی برای خارج کردن ناخالصی از روغن خام است. وجود ناخالصی در روغن سبب تیرگی، کف کردن یا دود کردن، تشکیل رسوب هنگام حرارت دادن روغن، کاهش پایداری روغن در برابر فساد و سایر فرآیندهایی می‌شود که موجب پایین آمدن کیفیت روغن می‌شوند.
ضروری است كه روغن‌ها قبل از مصرف تحت فرآيند پالايش و تصفيه قرار گيرند تا كليه ناخالصی‌ها و تركيبات مضر از آن‌ها جدا شوند. فرآيند تصفيه روغن شامل مراحل صمغ گيری، خنثی‌سازی، بی‌رنگ كردن و بی‌بو كردن است.

بادام زمینی مخصوص روغن گیری

خرید تضمین بادام زمینی مخصوص روغن گیری

بادام زمینی مخصوص روغن گیری را از معتبرترین تولیدی بادام زمینی با بالاترین کیفیت ممکن خریداری کنید.

این شرکت بادام زمینی بهترین بادام زمینی‌های مخصوص روغن گیری را بصورت مستقیم از دست تولید کننده در اختیار شما قرار می‌دهد. پس برای بهر‌ه‌بری بیشتر و همچنین تولید روغن بادام زمینی باکیفیت روی مجموعه ما حساب کنید؛ زیرا ما خواهان بهترین‌ ها برای مشتریان خود هستیم.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید