مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید تضمینی بادام زمینی روکشدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید بادام زمینیقیمت خرید بادام
بادام زمینی روکش دار

بادام زمینی روکشدار در مدت زمان طولانی ماندگاری کمتری دارد. حتما باید آن را به صورت تضمینی خریداری کرد. تا از سالم بودن آن اطمینان داشته باشیم. اگر به فکر خرید بادام زمینی هستید. حتما آن را به صورت تضمینی بخرید تا در مواقعی که خراب بود بتوانید آن را ارجاع داده و پول خود را پس بگیرید. کشت و صنعت سعدی این فرصت را به مشتری داده که در صورت عدم رضایت جنس خود را تعویض کند.

نحوه تولید بادام زمینی

 

به دلیل اینکه بادام زمینی با روکش های مختلفی تولید می شود. طعم های متنوعی دارد. علاقه مندان خیلی زیادی را به خود اختصاص داده است. برای این منظور ما می خواهیم نحوه تولید بادام زمینی روکشدار را برای شما بیان کنیم تا بتوانید با خرید نوع خام آن خودتان این محصول را به صورت خانگی تولید نمایید.
برای این منظور نیاز دارید که مقداری بادام زمینی خام را خریداری کنید. که سالم و درشت باشند. بعد از آنکه این محصول را کمی تفت دادید که از حالت خامی خارج شود می توانید مقداری نشاسته و نمک آماده کنید. به بادام زمینی اضافه کنید. به طوری که بادام زمینی درون این محلول بغلتاند.

بعد آنکه تمامی دانه ها به این ماده آغشته شدن دیکر دانه بادام زمینی روکشدار دیده نمی شود. در این صورت کمی تفت داده تا نشاسته به طور کلی خشک شود. برای این کار می توانید از انواع ادویه ها مثل فلفل، زردچوبه یا زعفران نیز استفاده کنید. یا کمی سبزی خشک مانند جعفری یا شوید به محلول اضافه کنید.
می توانید به جای آب درون نشاسته آبلیمو بریزید تا طعم آن ترش یا لیمویی و سرکه ای شود. همه این موارد بستگی به سلیقه شخصی خود شما دارد.

بادام زمینی روکش دار

قیمت خرید بادام

 

قطعا قیمت خرید بادام زمینی روکشدار از نوع خام آن گرانتر می شود زیرا پروسه ای که بر روی آن انجام می شود تا روکش دار شود هزینه های مخصوص به خود را دارد و دارای بسته بندی های متمایزی خواهد بود که خود آن نیز شامل هزینه خواهد بود.
بنابراین با توجه به نوع طعم، بسته بندی، کیفیت، ریز و درشتی، نحوه خرید و قیمت اولیه بادام زمینی برای بادام زمینی روکشدار قیمت گذاری می کنند. برای خرید ارزان قیمت می توان به صورت مستقیم از خود تولید کننده بسته را خریداری کرد تا با قیمت اصلی بادام زمینی روکشدار را تهیه نمایید.

بادام زمینی روکش دار

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.