مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده بادام زمینی خام

خرید عمده بادام زمینی خام

بادام زمینی خام و اعلا

 

یکی از مرغوب ترین بادام‌ زمینی ها و محصولات آن توسط فروشنده بادام زمینی عرضه می شود. دلیل استفاده عموم مردم در کشور از بادام زمینی  به دلیل اسید های چرب اشباع نشده است که باعث لاغری و کاهش کلسترول خون می شود. تنها اثری که به ظاهر از این غلات مشخص است  مصرف ان به صورت روزانه می باشد که تاثیری چشم گیر خواهد داشت و تا به حال اکثر افراد از این خاص بودن بادام‌ زمینی  آگاه شده اند. البته تولید این نوع بادام زمینی به دو صورت خارجی و ایرانی توانسته است در دل خیلی از افراد جا گیرد و هم چنین منجر به توسعه فراورده های بادام زمینی شود.  خرید عمده بادام‌  زمینی خام  که توسط مجموعه سعدی بسته بندی و تولید و توزیع آن انجام شده و به فروشگاه های مختلف و هم‌چنین کشور های دیگر صادر می شود می توان انجام داد.

با توجه به تصور ما بادام  زمینی یکی از تنقلاتی است که با نام های دیگری مثل پسته ی زمینی، پسته ی شامی و بادام زمینی معروف است. امروزه فروش بادام زمینی در تمامی خشکبارها، فروشگاه ها، آجیل فروشی ها و شیرینی فروشی ها انجام می شود و دیگر مثل گذشته محدود به مغازه های خاصی نیست. حال باید ذکر کنیم که بادام زمینی نوعی از حبوبات است و جزء تنقلات نیست و همانند حبوبات دیگر مراحل رشد آن در زیر زمین انجام می شود. با توجه به دارا بودن ویتامین ها و خواص ویژه ای که بادام زمینی دارد خوردن این دانه بسیار مفید است. ویتامین های موجود در بادام زمینی شامل :

 • منیزیم
 • کلسیم
 • ویتامین ب ۶
 • آهن
 • پتاسیم
 • اسید چرب امگا ۶
 • و فیبر رژیمی

در پایان نیز درصد وجود ویتامین های مختلف در بادام زمینی را برای شما خواهیم گفت. بادام زمینی را می توان به شکل های متفاوتی تهیه کرد که بهداشتی ترین نوع آن زمانی است که به صورت بسته بندی تهیه شود. بدین ترتیب خرید عمده بادام زمینی خام به شکل بسته بندی شده بسیار بهتر از خرید به صورت فله است. بسته بندی ها با توجه به نیاز مشتریان در وزن ها و اندازه های متفاوتی تهیه شده اند. از طرفی با خرید عمده بادام زمینی به صورت فله می توان از قیمت کمتری برخوردار شد و با هزینه ی کمتر بادام زمینی بیشتری تهیه کرد.

لیست انواع بادام زمینی در خشکبار های ایران

خرید عمده بادام زمینی خام
خرید عمده بادام زمینی خام

شاید با خود فکر کنید که انواع بادام زمینی مربوط به طعم و مزه مختلفی از بادام زمینی است اما خیر. بادام زمینی را می توان به طریقه های مختلفی به دست مشتریان داد:

 • بادام زمینی با پوست
 • بادام زمینی بدون پوست
 • بادام زمینی شور
 • بادام زمینی خام
 • بادام زمینی غلاف دار

با توجه به خواصی که بادام زمینی دارد می توان گفت بادام زمینی خام از بقیه شکل های بادام زمینی مفید تر است. اما همان طور که همه ما می دانیم و حداقل یک بار هم ان را تجربه کرده ایم طعم بادام زمینی نیز می تواند طرفداران مخصوص به خود را داشته باشد معمولا طعم بادام زمینی را در مدل های سرکه ای، نمکی، فلفلی و سبزیجات نیز شرکت های مختلفی تهیه می کنند و به دست مشتریان می دهند که یکی از آن ها شرکت مز مز است. از این رو گفتیم که خرید عمده بادام زمینی خام بسیار بهتر است به این دلیل بود که هیچ گونه مواد افزودنی به آن اضافه نشده و به صورت خالص است و حتی برای شرکت های روغن گیری و غیره نیز بسیار کارآمد است. البته از این موضوع که در بازار ایران بادام های دیگر و خارجی وجود دارد هم نباید گذشت و بهتر است بدانید که این نوع بادام ها مثل هندی و چینی به هیچ عنوان کیفیت بادام کوهی را نخواهند داشت همین طور این مدل غلات معمولا  به صورت قاچاق وارد کشور شده اند و هیچ گونه استاندارد سلامتی نخواهند داشت. بنابراین توصیه نمی شوند.

خواص بی نظیر بادام زمینی

همان طور که پیش از این گفتیم بادام زمینی خواص بسیار زیادی دارد. اما از خواص دیگر بادام زمینی می توانیم به درمان انواع بیماری ها اشاره کنیم. در درمان بیماری هایی مثل دیابت، سرطان های مختلف و کبد چرب بسیار موثر است. از طرفی در بیشتر موارد برای درمان یبوست نیز موثر است. از طرفی یکی از مواردی که خرید عمده بادام زمینی خام را بسیار مهم کرده است قیمت مناسب و به صرفه ان نسبت  به آجیل های دیگر است. از خواص دیگر می توان به درمان سنگ کیسه های صفراوی اشاره کرد و به علاوه برای سلامت استخوان ها بسیار مفید است و باعث جلوگیری از افزایش وزن خواهد شد.

بادام زمینی در مناطق مختلف

در واقع بادام زمینی یکی از گیاهانی است که در کشور برزیل رشد می کند و می توان گفت که گیاه بومی برزیل شناخته شده است اما امروزه در کشور های دیگر نیز پرورش داده و یا رشد می کند. اما همان طور که گفته شد کیفیت بادام‌ زمینی ایرانی به مراتب بهتر از سایرین است. چرا که با توجه به شرایط اب و هوایی ایران این گیاه بدون کلسترول و مواد مضر است. پارس اباد مغان در ایران یکی از بزرگترین مناطقی است که بادام زمینی ایران را تولید می کند. از این منطقه روزانه هزاران تن بادام زمینی روانه بازار ایران می شود. علاوه بر ان خرید عمده بادام زمینی خام باعث شده تا شرکت هایی مثل تولید کره بادام‌ زمینی، فراورده های بادام زمینی، روغن بادام زمینی و دیگر تولیدات آن رونق پیدا کنند.

 

 

ویژگی های بادام زمینی پارس آباد

خرید عمده بادام زمینی خام

 • یکسان و بسیار درشت
 • دارای سی تا ۵۰ درصد روغن
 • دارای بیست و پنج درصد پروتئین
 • کشت زیاد که باعث حاصلخیزی خاک می شود
 • دارای مزه بسیار لذیذ

توسعه کمی و کیفی این محصول باعث شده است تا اقتصاد ایران کاملا رونق پیدا کند و از طرفی باعث ایجاد شغل های بومی شده و باعث اشتغال افراد زیادی در این عرصه شده است که در توسعه و پیشرفت کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

 

بادام زمینی و پزشکی

بادام زمینی با داشتن طعمی مثل گردو و بادام و ارزش غذایی مثل تنقلات دیگر دارای خواص بی شماری است که معمولا پزشکان به جهت درمان انواع بیماری ها آن را توصیه می کنند. طبقه بندی این نوع غلات شامل تمامی میکرو ارگانیسم ها  اعم از انسان و حیوان و گیاهان است. به همین جهت به عنوان لوبیا و سویا نیز شناخته شده است. این دانه بیماری های قلبی را کاهش می دهد و مناسب برای بیماران قلبی با جراحی های باز قلب است. از طرفی به میزان متابولیسم بدن کمک می کند و از وزن زیاد و یا کاهش وزن جلوگیری می کند به همین جهت برای افرادی که نیاز به رژیم های چاقی و لاغری دارند به شدت پیشنهاد می شود و در برنامه غذایی اکثر افراد وجود دارد چرا که چربی سوز است و در عین حال کالری لازم برای فعالیت شبانه روزی را تامین می کند.

خرید بادام زمینی

معمولا کاربران بیشتر به دنبال خرید عمده بادام زمینی خام و فراورده های ان است به طوری که بیشتر مرد دوست دارند  بادام زمینی سرکه ای و اتشین و فلفلی را بخرند تا  بادام زمینی معمولی. به همین جهت می توانند حتی خرید  عمده بادام زمینی خود را به صورت اینترنتی انجام بدهند و به صورت غیر حضوری خرید بادام کوهی را داشته باشند. از طرفی کاربران می توانند با مراجعه حضوری خرید کنند و در حین خرید عمده بادام زمینی  خام از ان تست کنند و کیفیت ان را با توجه به مزه تا حدودی بررسی کنند.

معمولا اشخاصی که به ظاهر و سلامت خود اهمیت می دهند  معمولا از اجیل های مختلفی استفاده می کنند تا در حین کار کردن بتوانند انرژی لازم را داشته باشند. بدین ترتیب ما به این افراد خرید عمده بادام زمینی خام را پیشنهاد می کنیم. البته باید توجه داشته باشید که بادام زمینی را از فروشگاه های معتبر با برند های معروف تهیه کنید. اگر شما خرید خود را بر مبنی کیفیت بادام‌ زمینی قرار داده اید بهتر است بدانید که بادام زمینی ایرانی در هر فروشگاه معتبری یکسان است.

 معروف ترین تولید کنندگان بادام زمینی در جهان کدام اند؟

بادام زمینی در کشور های مختلفی تولید و عرضه می شود اما ان چیزی که مهم است خواص ان است که آیا از خواص گفته شده بهره مند است یا خیر؟ کشور هایی همچون: چین، هند، نیجریه و ایالات متحده بزرگ ترین تولید کنندگان پسته شامی بوده و توانسته اند با صادرات بادام زمینی در این عرصه موفقیت بی شماری را  به دست آورند. اما متاسفانه باید گفت که بادام زمینی ایران با توجه به کیفیتی که دارد  و بدون هیچ گونه مواد ترا ریخته و اصلاح نژاد است و از طرفی قطعا بیش از سایر بادام زمینی ها  با کیفیت است اما در فروش بادام زمین اعلا رتبه شصتم را به خود لحاظ کرده است. اما به هر حال پیشنهاد ما به شما خرید عمده بادام زمینی خام از کشور عزیزمان ایران است. همین طور  به هیچ عنوان از بادام های وارداتی کشور های دیگر استفاده نکنید.

صادرات بادام زمینی عمده به صورت خام

همان طور که گفته شد با وجود این که  کشور ما رتبه ۶۰ لم را در فروش بادام زمینی دارد اما صادرات  کشور ما در حال بهبود است و امروزه خیلی بهتر از گذشته شده است. توزیع بادام زمینی به کشور های همسایه توانسته است این روند را بهبود دهد. از طرفی کشور هایی همچون ترکیه، آلمان و همسایه های خلیج فارس خرید عمده بادام زمینی خام را از ایران انجام می دهد و باعث روند رو به توسعه صادرات بادام زمینی در ایران شده اند.

قیمت بادام زمینی خام

با توجه به به صرفه بودن قیمت  روز بادام زمینی خرید عمده بادام زمینی خام بسیار بهتر از سایر آجیل ها است. از طرفی قیمت بادام  زمینی در سال ۹۹ قطعا بیشتر از سال های قبلی است اما این افزایش قیمت هم چنان هم چشمگیر نبوده و معمولا در حال حاضر بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است البته بستگی به فراورده های بادام‌ زمینی دارد و در طعم های مختلف از قیمت های گوناگونی برخوردار است. در کشور ما بادام زمینی ها در مناطق شمالی برداشت می شوند. معمولا بادام های زمینی والنسیا، رونده، اسپانیا ویر جینیا از بادام هایی هستند که در حال حاضر با توجه به قیمت های متفاوت و مرغوب وبدن طرفداران زیادی دارد.

درصد ویتامین های موجود در بادام زمینی

هنگام خرید عمده بادام زمینی خام به این نکته توجه کنید که ویتامین های بسیاری در این دانه کوچک وجود دارد و باعث شده که هر ۴۰ کیلو گرم از این محصول مساوی با یک وعده غذایی باشد و میزان کالری ان مطابق با یک وعده غذایی است. ویتامین های موجود در بادام زمینی به صورت زیر است.

 • ویتامین E6: به میزان۰/۴۴میلی گرم
 • ویتامین ب ۶: حدود ۰/۳میلی گرم
 • کلسیم : ۶۲ میلی گرم
 • آهن ۲ میلی گرم
 • اسید فولیک (B9)۲۴۶میکرو گرم
 • نیاسین: قریب به ۱۲ /۶ میلی گرم
 • روی: بین ۳ تا ۴ میلی گرم
 • پتاسیم ۳۳۲ میلی گرم
 • فسفر ۳۳۶ میلی گرم
 • ریبو فلاوین حدود ۰/۲ میلی گرم
 • آب ۴ گرم
 • تیامین ۰/۶ میلی گرم
 • پرولین یک میلی گرم
 • گلیسین ۱.۵ میلی گرم
 • گلوتامیک اسید۵/۲ میلی گرم
 • والین یک میلی گرم
 • ترولین 0/58میلی گرم
 • فیبر ۹ میلی گرم
 • چربی ۴میلی گرم
 • انرژی ۲ کیلو ژول
 • کربوهیدرات ۲ میلی گرم
 • بدون قند

 

فروشگاه های مختلف و معنبر تولید و عرضه بادام زمینی خام

خب همان طور که گفته شد انتخاب فروشگاه های معتبر جهت خرید عمده بادام زمینی خام بسیار حائز اهمیت است. فروشنده بادام زمینی خام شرایط را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند به صورت اینترنتی هم خرید عمده بادام زمینی خام را انجام دهند  و همان طور که گفته شد با تمیز ترین و شکیل ترین بسته بندی ها بادام زمینی  صادراتی مرغوب را تحویل بگیرند. اما فروشگاه های معتبر در ایران کم نیستند و  از این برند ها و فروشگاه های تولید بادام زمینی خام می توان به : ضیافت، عیدانه، سعدی، کریم خان و غیره اشاره کرد. افزایش مشتریان تولیدات معتبر با توجه به کیفیت ان ها است از طرفی وجود تنوع نیز باعث جذب مشتری می شود به همین جهت اگر آجیل خوب می خواهید باید فروشگاه معتبر خود را از میزان رضایت مندی مشتریان انتخاب کنید.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید