مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بادام زمینی ایران

صادرات بادام زمینی ایران

صادرات بادام زمینی ایران
صادرات بادام زمینی ایران

صادرات بادام زمینی از جمله پر درآمدترین انواع صادرات خشکبار به شمار می آید. حدود 28 درصد بادام زمینی جهان را کشور چین و آن هم فقط در سه استان تامین می کند. بعد از چین بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان بادام زمینی کشورهای آرژانتین و هلند هستند. بادام زمینی ایرانی نیز دارای مرغوبیت بسیار مناسبی برای صادرات است. صادرات بادام زمینی ایران نسبت به توانایی تولید آن نسبتا کم می باشد و صادرات این محصول می تواند منبع درآمد مناسبی برای بازرگانان ایرانی باشد. قیمت بادام زمینی برای صادرات با توجه به کیفیت بادام زمینی، نحوه بسته بندی و همچنین قیمت ارز تعیین می شود. ایران پتانسیل این را دارد که خود را در بین بزرگترین صادر کنندگان انواع خشکبار به خصوص بادام زمینی قرار دهد.

ضوابط صادرات بادام زمینی

صادرات بادام زمینی ایران دارای ضوابطی است که باید به عنوان صادر کننده با آنها آشنا باشید. برای صادر کردن انواع خوشکبار  به خصوص بادام زمینی باید از بهترین محصولات استفاده نمود. بسته بندی محصول باید خلاقانه و زیبا باشد. از طرفی باید در روی بسته بندی نام کشور مبدا درج شود. میزان رطوبت محصول شما باید طبق استاندارهای باشد. میزان مواد نگهدارنده و یا نحوه نگهداری بهتر از محصول نیز باید در بسته بندی ذکر شود. رتبه کیفیت محصول نیز از دیگر الزاماتی است که باید به آن توجه داشته باشید. با این حال ایران با توجه به اینکه یکی از بهترین تولید کنندکان انواع خشکبار به خصوص بادام زمینی است به راحتی می تواند این محصول را صادر کند.

صادرات بادام زمینی ایران
صادرات بادام زمینی ایران

مجوزات صادرات بادام زمینی به اروپا

دریافت مجوز صادرات بادام زمینی به اروپا نیازمند گذراندن مراحل اداری خاصی است. یکی از مهمترین مبداهای صادرات بادام زمینی ایران، ترکیه می باشد. این کشور پذیرای بهترین انواع بادام زمینی است و در صورت تمایل به صادرات بادام زمینی می توانید به بازار پر رنق ترکیه فکر کنید. قیمت بادام زمینی برای صادرات از ایران نسبت به دیگر کشورها مقرون به صرف تر است و همین امر باعث استقبال ترکیه از این محصول شده است.

قمیت بادام زمینی صادراتی

تعیین قمیت بادام زمینی برای صادرات  نیازمند بررسی عوامل متعددی است. از مهمترین عوامل کیفیت بادام زمینی است. اگر از کیفیت کافی برای صادرات برخوردار باشد می توانید آن را با قیمت مناسبی در بازارهای جهانی به فروش برسانید. عامل دیگر موثر در قیمت بسته بندی محصول است. به هر میزان که بسته بندی شکیل و جذاب باشد خواهان آن بیشتر خواهد بود. قیمت ارز را نیز می توان از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت نام برد.

بازاریابی و صادارت بادام زمینی

برای بازار یابی و صادرات بادام زمینی باید ابتدا رقبای خود را بشناسید و لیستی از بازارهای متقاضی را داشته باشید. باید شرکتی معتبر برای صدارات بادام زمینی تاسیس و یا انتخاب نمایید تا بتوانید محصول با کیفیت خود به بهترین قیمت به فروش برسانید. اگر بتوانید بهترین انواع بادام زمینی را با بسته بندی مناسب برای تقاضا آماده نمایید؛ می توانید قیمت بادام زمینی برای صادرات را تعیین نموده و درآمد مناسبی از این راه به دست آورید.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید