مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

صادرات بادام زمینی بدون پوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص بی نظیر بادامتوزیع انواع بادام زمینی بدون پوست در بازار
خریدوفروش‌عمده‌بادام‌زمینی

 

صادرات بادام زمینی بدون پوست در بازار های داخلی و خارجی رونق گرفته است. بالاترين نوع آن را با قيمت اصلي و ارزان به فروش مي‌رسانند..

بادام زمینی درجه یک و اعلاء، از طریق مرکز فروش مستقیم تولیدات بادام زمینی. امکان ویژه ای برای صادرات به بازارهای خارجی را دارد. همین حالا جهت مشاوره، با ما در ارتباط باشید.
بادام زمینی به جز مصارف ویژه ای که به عنوان خوراکی و آجیل و حتی برای یک میان وعده مقوی داشته. در دیگر فرآورده هایی چون روغن و کره بادام زمینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما جهت مصارف صنعتی هستید. حتما به نوع درجه یک این محصول که با قیمت مناسب تری عرضه شده باشد. نیاز دارید.
کشت و صنعت سعدی یکی از بزرگترین مراکز عرضه بهترین بادام زمینی سفید شده ایرانی و خارجی می باشد. دو اصل قیمت و کیفیت این محصول را متناسب با هم عرضه می نماید.

خواص بی نظیر بادام

خواص بی نظیر بادام زمینی چه با پوست و چه بدون پوست، به قدری زیاد بوده که امروزه شاهد استفاده از این دانه مغذی در تولید انواع روغن و کره مقوی بوده ایم. در حقیقت این بادام زمینی ارگانیک و درجه یک است. می تواند خواص دارویی و درمانی فوق العاده ای را برای تمامی مصرف کنندگان داشته باشد.
از جمله مهم ترین خواص بادام زمینی می توان به این موارد اشاره داشت:

مصرف بادام زمینی می تواند تولید اسید نیتریک در بدن را افزایش داده و جلوی بیماری های قلبی و سرطان را بگیرد.

مصرف بادام زمینی و کره بادام زمینی برای زنان باردار حتی بعد از یائسگی، می تواند جلوی افزایش وزن آنها را گرفته باشد.

بادام زمینی سرشار از نیاسین بوده. می تواند در پیشگیری از بیماری های عصبی و آلزایمر، نقش فزاینده ای را ایفا نماید.

این تنها بخشی از خواص بی نظیر بادام زمینی بود که در بیان شد. با توجه به این خواص، بادام زمینی بدون پوست درجه یک و مرغوب تولید ایران و خارج را در تولید انواع کره بادام زمینی بکار می برند. مشخصات بادام زمینی بدون پوست جهت تولید کره بادام زمینی عبارتست از:

  • دارای طعم مناسب
  • برخورداری از روغن کافی
  • بدون هیچگونه خرابی
  • اندازه مناسب

در کشور ما آستانه اشرفیه، پارس آباد دشت مغنان، مینو دشت و خلخال، جزو برترین تولید کنندگان بادام زمینی با پوست و بدون پوست به شمار می آیند. صادرات بادام زمینی هم در این مناطق از رونق خوبی برخوردار بوده است.

بادام زمینی بدون پوست

توزیع انواع بادام زمینی بدون پوست در بازار

توزیع بهترین و مرغوبترین بادام زمینی بدون پوست در بازار ایران، می تواند با نرخ قیمت متفاوتی از سوی مراکز فروش گوناگون انجام شده باشد.
اما اگر شما به عنوان خریدار بادام زمینی درجه یک و ارزان قیمت، دغدغه ی حضور واسطه ها و عرضه کنندگان ناشناخته را دارید. باید از مراکزی خرید کنید که:

  • ارتباط مستقیم با بزرگترین تولید کنندگان یا وارد کنندگان بادام زمینی در کشور دارند.
  • تمامی واسطه ها را حذف نموده و قیمت دست اول را ارائه می دهند.
  • مشاوره رایگان قبل از خرید ارائه داده تا مشتریان خریدی آگاهانه را تجربه نمایند.

در حال حاضر گروه کشت و صنعت سعدی با چندین سال تجربه در زمینه فروش عمده و صادرات انواع بادام زمینی ارگانیک و درجه یک توانسته بهترین بادام زمینی بدون پوست سفید شده را با قیمت دست اول جهت عرضه به بازار داخلی و خارجی، آماده نماید. شما می توانید در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری، سفارش خود را به ثبت برسانید.

بادام زمینی بدون پوست

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.