مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

صادرات عمده بادام زمینی خام به خارج

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد اساسی بادام زمینی خام چیست؟دلیل صادرات بادام
بادام زمینی آستانه اشرفیه

بادام زمینی خام به خارج، مخصوص صادرات به خارج کشور می باشد. شما می توانید به صورت عمده و بی واسطه در کم ترین زمان ممکن مرغوب ترین بادام زمینی را درب منزل خود از ما تحویل بگیرید.

 

کاربرد اساسی بادام زمینی خام چیست؟

 

معمولا رایج ترین استفاده بادام زمینی به صورت خوراکی و اغلب در میان وعده ها مصرف می باشد. که به همراه نمک سرخ کرده یا بو داده یا سایر طعم ها دیگر قابل استفاده است. البته به شکل خام یا پخته در آب و نمک نیز خورده می گردد.

همچنین با آن می‌توان خمیر بادام زمینی ، شیرینی بادام زمینی و محصولاتی دیگر تهیه کرد.

از روغن آن نیز به علت طعم ملایم و اینکه فقط در دماهای نسبتا بالا می‌ سوزد در آشپزی استفاده می ‌شود.

غالبا بسیاری از مردم از خوردن غذاهای تهیه شده با بادام زمینی لذت می‌برند.

لازم به ذکر است که؛ روغن بادام زمینی خام نسبت به کل مغز آن از پروتئین کمتری برخوردار بوده است.بنابراین افراد بسیار کمی به آن حساسیت دارند. خوشبختانه امروزه افرادی هم که به مصرف بادام زمینی حساسیت دارند می توانند از آن استفاده کنند. زیرا دارویی آزمایشی به نام NX-901 جهت از بین بردن این حساسیت ساخته شده است که نویدیست  برای طرفداران بادام زمینی که دچار مشکلات حساسیت های بادام زمینی هستند.

علاوه بر مصارف خوراکی کاربردهای دیگری از بادام زمینی می شود.  معمولا  بادام زمینی های نا مرغوب یا انواعی که برای بازار خوراکی ها مناسب نیستند برای این مصارف بکار می روند.

این مصارف عبارتند از:  تولید روغن بادام زمینی در دانه و علوفه دامی،تولید رنگها ، تولید لاک و الکل ، تولید روغنهای روان کننده، تولید چرم لباس ، تولید جلادهنده‌های لوازم منزل ، تولید حشره کشها و نیترو گلیسیرین.بادام زمینی خام به خارج از کشور نیز صادر می شود.

همچنین ، قسمت پروتئینی روغن بادام زمینی در ساخت برخی از فیبرهای نساجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از پوسته های آن نیز در تولید پلاستیک، تخته دیواری ، ساینده‌ها و سوخت استفاده می‌گردد.

بادام زمینی خام عمده

دلیل صادرات بادام

همانطور که می دانید؛ دلیل صادرات بادام و بادام زمینی خام عمده به پرکاربرد بودن آن بر می گردد. امروزه بادام زمینی و بادام خام مرغوب علاوه بر مصارف خوراکی نقش بسزایی نیز در صنعت دارند.

همین امر سبب گشته است که اغلب کشورهای دنیا شرایط مناسب تولید این کشت را ندارند.اغلب کشورها مجبور به صادرات آن شوند.

مجموعه اینترنتی ما نیز علاوه بر عرضه و فروش عمده بادام زمینی در سطح کشور اقدام به صادرات انواع بادام و بادام زمینی کرده است.

البته موارد استفاده بادام زمینی خام عمده فراتر از گزینه های نام برده است.  امروزه در ساخت سلولز که در ابریشم مصنوعی و کاغذ بکار می‌رود و مواد لعابدار مانند چسب استفاده می‌شود.

قسمتهای فوقانی گیاه بادام زمینی در تهیه علوفه بکار می‌رود. باقیمانده کیک پروتئینی حاصل از پردازش روغن ، به عنوان غذای حیوانات و به عنوان کود کاربرد دارد.

بادام زمینی خام عمده

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید