مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

عرضه بادام زمینی آستانه به صورت مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بادام زمینی ایرانخصوصیات و ویژگی بادام زمینی آستانه
صادرات بادام زمینی آجیلی

عرضه بادام زمینی آستانه ،محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب وبسته بندی خوب در اختیار توزیع کنندگان قرار می دهد .

بادام زمینی آستانه یکی از با کیفیت ترین و خوشمزه ترین نوع بادام زمینی در کشور است که به دلیل ویژگی های خاص خاک این منطقه، نوع مرغوب این محصول به عمل می آید.  طوری که حتی بسیاری از کشورهای خارجی نیز خواهان خرید این مغز خوشمزه و خوش طعم هستند.

از این محصول علاوه بر مغز که به صورت آجیل مصرف می شود. یکسری محصول جانبی دیگر از جمله کره، روغن و آرد نیز به دست می آید. برخی از کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکایی صادر می گردد.

بهترین بادام زمینی ایران

همان طور که  اشاره کردیم بادام زمینی آستانه از بهترین نوع بادام زمینی در ایران و حتی برخی از کشورهای خارجی به حساب می آید. دلیل این بهترین بودن نیز کیفیت بالا و عطر و طعم خوشمزه این محصول است.

در آستانه اشرفیه علاوه بر برنج، بادام زمینی نیز یکی از محصولاتی است که اغلب کشاورزان آن را کشت می کنند. کشاورزان در اوسط بهار یعنی اردبیهشت ماه اقدام به کاشت و پس از ۲ الی ۳ ماه، برداشت می کنند. همان طور که می دانید بادام زمینی به صورت بوته است. هر بوته می تواند تا ۱۰۰ عدد از این محصول را نیز بدهد.

بادام زمینی آستانه

خصوصیات و ویژگی بادام زمینی آستانه

بادام زمینی آستانه به لطف وجود یکسری ویژگی و خصوصیت بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است که در این بخش از مقاله به بررسی این ویژگی ها می پردازیم:

عرضه بادام زمینی آستانه ،محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب وبسته بندی خوب در اختیار توزیع کنندگان و مشتریان قرار می دهد .

بادام زمینی این منطقه از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. به گونه ای که ۱۰۰ گرم از آن می تواند نیاز انسان به ریز مغذی های روزانه را تامین کند. این ماده خوراکی منبعی غنی از انواع ویتامین B و C و همچنین مواد معدنی فسفر، منگنز و منیزیوم است.

وجود این ریز مغذی ها می تواند بدن را در برابر بسیاری از بیماری ها مقاوم نماید. به دلیل چربی اشباع شده کمتر، خطر ابتلا به مشکلات قلبی را نیز کاهش دهد.بادام زمینی بسیار متنوع و خوشمزه است . این محصول دارای خواص زیاد است.

از دیگر ویژگی بادام زمینی استان گیلان، کیفیت و مرغوبیت بالای آن می باشد.  دلیل آن را هم می توان به مستعد رشد بودن خاک در این منطقه نسبت داد. خاک آستانه اشرفیه به دلیل مجاورت با رودخانه سفید رود بسیار سبک و حاصلخیز است.  توانسته سازگاری مطلوبی را برای رشد بادام زمینی فراهم نماید از این رو برای کاشت بسیار مناسب می باشد.

بادام زمینی آستانه

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.