مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشنده برتر بادام زمینی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع بادام زمینیفروشنده بادام زمینی اعلا
بادام زمینی پوست کنده

فروشنده برتر بادام زمینی اعلا، برای اینکه بازار را در دست بگیرد و از رقبای خود پیشی بگیرد، بهترین بادام زمینی را تولید می کند‌ و به بازار عرضه می کند. بادام زمینی به صورت مستقیم، از طریق وب سایت های اینترنتی به صورت بسته بندی شده و فله ای به مقداری که مشتری بخواهد، در قیمت های مناسب به فروش می رسد.

فروشنده برتر بادام زمینی اعلا

مشخصات انواع بادام زمینی

بادام زمینی، از مغز‌های مقوی و مغذی می باشد که مواد معدنی مثل منگنز، فیبر، پروتئین، نیاسین و ویتامین E، اسید فولیک، و فسفر بسیاری دارد. همچنین به دلیل طعم خوب و مطلوبی که دارد مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این مغز خوش مزه و پر فایده به شکل خام، و یا بو داده استفاده می شود. انواع بادام زمینی که به صورت خام یا بو داده و با پوست و یا بی پوست و به صورت طعم‌ دار با روکش‌ شکلاتی و سرکه ای و نمکی و… تولید می شود.

در کشور ما چند نوع بادام زمینی کشت می شود. که می توان آن ها را به شکل عمده خریداری کرد. تولید بادام زمینی ایرانی، در شهر های مختلفی صورت می گیرد. شهر های آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان، خلخال، مینو دشت وکرمانشاه کردستان و… محل کشت بادام زمینی ایرانی می باشند. آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان از بزرگ ترین تولید کنندگان بادام زمینی هستند.

از ویژگی های بادام زمینی ایرانی کیفیت آن ها در مقایسه با سایر بادام زمینی ها می باشد. بادام زمینی ایرانی طعم بسیار مطلوب و روغن زیادی دارد، قیمت آن مناسب است. مصرف بادام زمینی به دلیل خاصیت های فراوان، به زنان باردار و کودکان، بسیار توصیه شده است.مشخصات انواع بادام زمینی

فروشنده بادام زمینی اعلا

مرکز کاشت بادام زمینی در کشور ما، آستانه اشرفیه می باشد. که بادام زمینی های کشت شده در این منطقه، کیفیت بالا و طعم بسیار خوب و مطلوبی دارند‌.

صادرات انواع بادام زمینی از فعالیت های پر رونق بازار فروش خشکبار می باشد. و کشور ما در زمینه ی تولید خشکبار، جایگاه ویژه ای دارد. بادام زمینی های صادراتی از بهترین نوع بادام زمینی انتخاب می شوند.

به صورت مناسب و کاملا بهداشتی بسته بندی می شوند. کشورهای اوکراین، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، کویت خریدار بادام زمینی ایرانی می باشند.

بادام زمینی ایرانی به کشورهای اروپایی هم صادر می شوند. صادرات بادام زمینی، در حجم های بالا، نشان از کیفیت بالای بادام زمینی ایرانی و هم چنین خاصیت های بی شمار این محصول دارد.

بادام زمینی ها به عنوان یک میان وعده مقوی و پرخاصیت در سرتاسر جهان، مورد استفاده و استقبال همه ی سنین قرار می گیرد.صادرات انواع بادام زمینی اعلا

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *