مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشندگان انواع مغز بادام زمینی برشته قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع مغز بادام زمینی برشتهمعرفی انواع بادام زمینیقیمت بادام زمینی برشتهقیمت بادام زمینی برشته در بازاررانفروش عمده مغز بادام زمینی برشته ایرانی
بادام زمینی بو داده

مغز بادام زمینی برشته شده آجیل خوشمزه‌ای است که در بسته بندی های بهداشتی توسط فروشندگان ماهر و زبده به فروش می رسد. انواع بادام زمینی قرمز از لحاظ سایز وجود دارد که همه آن ها در مراکز فروش به وفور یافت می شوند.

معرفی انواع مغز بادام زمینی برشته

بادام زمینی یکی از خشکبارهای بسیار پرخاصیت و مقوی می باشد که بومی کشور آمریکای لاتین است. این محصول در انواع مختلفی از لحاظ سایز تولید می شود.
مغز بادام زمینی ایرانی بصورت برشته دارای طعم دلپذیر می باشد. اکثر افراد تمایل به استفاده از آن را دارند. همچنین مصرف آن موجب می شود از مواد معدنی و ویتامین های موجود در آن بهره ببرید.
انواع مغز بادام از لحاظ نوع گونه ای که کشت می شود به چند دسته تقسیم می شوند. از جمله: بادام زمینی اسپانیایی، بادام زمینی رونده، بادام زمینی ویرجینیا و بادام زمینی والسینا که هر کدام از آن ها دارای طعم و مزه خاص می باشند. همچنین از لحاظ ویژگی روغن دهی نیز با یکدیگر تفاوت دارند.
حال با توجه به شناخت گونه های بادام زمینی به معرفی انواع مغز بادام زمینی برشته می پردازیم.

معرفی انواع بادام زمینی

  •  مغزهای بادام زمینی برشته شده از زمین های کشاورزی مرغوب برداشت می شود. همچنین دارای عطر و طعم بسیار دلپذیری می باشند. بدین رو از نمونه های پرفروش بادام زمینی نیز می باشند. این بادام ها را در دو مدل با نمک و بدون نمک تهیه می نمایند. برای افرادی که مشکل فشارخون دارند، مصرف نوع برشته شده بدون نمک توصیه می شود.
  • مغز بادام زمینی برشته شده ی سایز متوسط، پس از برداشت بادام زمینی، مغزهای بادام زمینی را توسط  دستگاه های سورتینگ دسته بندی می‌ شوند. سایز متوسط بادا‌م های زمینی بسیار مرغوب و خوش طعم می باشد. این مدل به دو شکل برشته با نمک و برشته شده بدون نمک تهیه می شود.
  • مغز بادام زمینی برشته شده ی سایز کوچک، این نوع بادام زمینی در دو مدل وجود دارد. یکی از آن مدل ها از سورتینگ بادام زمینی های دیگر به دست می آید. از آن بیشتر برای روغن گیری نیز استفاده می‌ شود. بادام زمینی سایز کوچک پس از برداشت کاملا ریز می باشد. در عین ریز بودن دارای طعم بی نظیری می باشد. بنابراین خوردن آن از دیگر نمونه ها خوشایند تر می باشد.

مغز بادام زمینی برشته

قیمت بادام زمینی برشته

بادام زمینی برشته در بازار دارای انواع مختلفی می باشد که از لحاظ قیمت با یکدیگر تفاوت دارند.
قیمت بادام زمینی برشته در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

  1. کیفیت بادام زمینی: بادام زمینی در انواع مختلف درشت ریز و متوسط وجود دارد که بسته به عرضه هر کدام از آن ها قیمتی متفاوت دارد.
  2. نحوه عرضه بادام زمینی: با توجه به نحوه تهیه بادام زمینی که به صورت عمده یا جزئی باشد، قیمت آن نیز تفاوت پیدا می کند.
  3. نوع عرضه بادام زمینی: این که بادام زمینی به صورت فله عرضه شود و یا در بسته بندی های کاملاً بهداشتی قرار داده شود می تواند بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار باشد.
  4. میزان عرضه و تقاضا: با توجه به شرایط آب و هوایی و برداشت محصول و تقاضا برای تهیه آن قیمت این محصول نیز متفاوت می باشد.

در صورت تهیه بادام زمینی از عمده فروشی ها می توانید این محصول با کیفیت را با قیمت کمتری تهیه کنید.
همچنین بادام زمینی در کشور ما در مناطق مختلفی کشت می شود. البته متناسب با شرایط آب و هوایی کیفیت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد. در نتیجه با توجه به همین تفاوتها دارای قیمتهای مختلفی می باشد.

قیمت بادام زمینی برشته در بازارران

فروش عمده مغز بادام زمینی برشته ایرانی

فروش مغز بادام زمینی به صورت عمده به دلیل فروش یکجای محصول موجب می شود تا قیمت بادام زمینی بسیار مناسب تر باشد.
بادام زمینی های ایرانی در کیفیت های مختلفی از لحاظ سایز و طعم و مزه وجود دارند. فروش عمده هر گونه از این بادام ها می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. زیرا هر نمونه از این بادام ها طرفداران خاصی دارد.
کارخانه های تولید کره بادام زمینی می توانند با تهیه این بادام زمینی ها به صورت عمده این محصول را با قیمت مناسبی فراهم کنند.. همچنین در قیمت نهایی محصولات ان ها نیز تاثیر مثبت بگذارد.فروش عمده مغز بادام زمینی برشته ایرانی

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید