مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشندگان بادام زمینی پوست دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع بادام زمینی پوست دارتولیدکنندگان و فروشندگان بادام زمینی پوست‌دار
بادام زمینی پوست دار

فروشندگان بادام زمینی پوست‌دار ، این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه میکنند تا رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. بادام زمینی پوست دار با قیمت های ویژه و استثنایی از طریق فروشندگان عمده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. قیمت انواع بادام زمینی بسته به کیفیت متفاوت است.

انواع بادام زمینی پوست دار

بادام زمینی پوست دار یکی از پرخاصیت ترین نوع بادام زمینی می باشد. بد نیست بدانید که بادام زمینی های پوست دار هم به دو شکل در بازار قابل خریداری هستند:

  • بادام زمینی های پوست دار برشته
  • بادام زمینی های پوست دار خام

انواع بادام زمینی در بازار داخلی ایران، از سطوح کیفی مختلفی برخوردار هستند. اما ناگفته نماند که بادام زمینی ایرانی، بادام زمینی مرغوب در بازار جهانی به شمار می آید.
اما عدم شناخت آن در بازار جهانی آنطور که باید و شاید، دو دلیل کلی دارد:

  1. قیمت گران بادام زمینی در ایران
  2. تولید و موجودی حداقل سالیانه

یکی خوردنی هایی که بزرگ و کوچک طرفدار پروپاقرص آن هستند، بادام زمینی می باشد. بادام زمینی به شکل های مختلفی در بازار توزیع می شود. مثلاً:

  • بادام زمینی پوست دار
  • بادام زمینی نمکی
  • بادام زمینی خام
  • بادام زمینی طعم دار
  • بادام زمینی با روکش

هر یک از این بادام زمینی ها دارای طعم های متفاوتی هستند. اما اگر بخواهیم از خواص بادام زمینی صحبت کنیم، مصرف بادام زمینی پوست دار و خام را توصیه می کنیم.

بادام زمینی پوست دار

تولیدکنندگان و فروشندگان بادام زمینی پوست‌دار

بهترین بادام زمینی در ایران به بخش شمال کشور اختصاص پیدا می کند. اما بد نیست بدانید که چیزی حدود ۸۰% از تولیدات بادام زمینی ایران به آستانه اشرفیه اختصاص پیدا می کند.تولید کنندگان را در صورتی می توانید به عنوان فروشندگان بادام زمینی پوست‌دار دست اول انتخاب نمایید که خریدار عمده بادام زمینی باشید. وگرنه خرید خرد و جزئی برای مصرف روزانه بادام زمینی از مراکز تولیدی امکان پذیر نخواهد بود.

برخی از کارخانه های تولیدی، بادام زمینی ها را با رعایت نکات بهداشتی و استانداردهای جهانی آماده سازی کرده و در بسته بندی های شکیل و جذاب روانه بازار فروش می کنند.

برخی دیگر از تولید کنندگان هم هستند که نقطه مقابل تولید کنندگان اولی بوده و تنها فعالیت آن ها، آماده سازی و عرضه بادام زمینی مرغوب به صورت فله در بازار می باشد. این به شما خریداران وابسته است که اولویتتان برای خرید چه باشد. اگر راستش را بخواهید، از نظر بهداشتی، بادام زمینی های بسته بندی شده بهتر از بادام زمینی های فله هستند. هر چند که قیمت فروش آن ها در بازار به نسبت بیشتر است.
در حال حاضر برای آنکه خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت انواع بادام زمینی تولید ایران و آستانه اشرفیه داشته باشید، این مجموعه را انتخاب نمایید.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.