مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروش بادام زمینی خارجی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت های انواع بادام زمینی لیست قیمت فروش بادام زمینی خارجی در ایرانفروش عمده بادام زمینی خارجی در کشور
بادام زمینی خارجی با کیفیت

 

بادام زمینی خارجی با کیفیت در ایران بسیار رونق دارد؛ زیرا این محصول یکی از پر مصرف ترین و همچنین لذیذ ترین خشکبار ها در ایران به حساب می آید.

اکثر خریداران بادام زمینی فارغ از خواص فراوان این محصول از جمله زیبایی پوست و درمان بیماری های قلبی و … ، آن را بیشتر به دلیل مزه بسیار عالی و لذیذ آن خریداری می کنند. مصرف روز افزون، افزایش نیاز های صنایع مختلف غذایی و افزایش خرید بادام زمینی خارجی عمده به کسب و کار فروشندگان این محصول رونق چشم گیری بخشیده است.

بادام زمینی خارجی با کیفیت

تفاوت های انواع بادام زمینی 

برای دانستن تفاوت های میان انواع بادام زمینی خارجی با کیفیت ابتدا لازم است که انواع آن را نام برد :

عراقی، سودانی، ترکی و آمریکایی به عنوان انواع خوش طعم

چینی و هندی به عنوان ارزان قیمت ترین ها و رنگ تیره تر

مصری، ایرانی و افغانی به عنوان بادام زمینی رنگ روش

 

برخی از این تولیدات به دلیل رنگ روشن تر برای تهیه کره بادام زمینی به کار می روند. مثلا نوع آمریکایی از انواعی است که در تهیه و تولید کره بادام زمینی مصرف می شود. هر کدام از این انواع مشتریان و طرفداران خود را داشته و برخی طعم و مزه را بدون توجه به قیمت و برخی دیگر قیمت ارزان را بر دیگر نمونه های آن ترجیح می دهند.

بادام زمینی

لیست قیمت فروش بادام زمینی خارجی در ایران

به دلیل اینکه این محصول وارداتی می باشد و نرخ آن وابسته به نرخ دلار می باشد. نمی توان نرخ ثابتی را برای آن در نظر گرفت. اما به طور کلی لیست قیمت آن بر اساس وزن محصول، با پوست یا بدون پوست، نوع بسته بندی و همچنین نوع بادام زمینی اعم از بو داده یا ساده تعیین می شود.

اگر چه چین و هند بزرگترین تولید کننده بادام زمینی جهان هستند. ولی عنوان بزرگترین صادر کننده بادام زمینی جهان به امریکا تعلق می گیرn. زیرا مصرف آن ها از بادام زمینی به صورت روغن می باشد که سهم کوچکی از بازار جهانی است.

 

فروش عمده بادام زمینی خارجی در کشور

به دلیل ارزان تر بودن قیمت بادام زمینی خارجی، که تقریبا پنجاه درصد ارزان تر از بادام زمینی های تولیدی داخلی می باشد. لذا خرید و فروش بادام زمینی خارجی به صورت عمده انجام می شود. تجارت آن نیز از رونق خوبی برخوردار است.

فروش عمده توسط کشور صادر کننده به مقاصد کشور های وارد کننده از جمله کشور ایران صورت می گیرد. ارتباط با تجار و بازرگانان خارجی برای خرید از جمله اولین گام های ضروری به شمار می رود. در گام بعد پخش بادام زمینی خارجی توسط وارد کنندگان به سراسر کشور صورت می گیرد.

 

 

بادام زمینی خارجی با کیفیت

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *