مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بادام زمینی خام با پوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

گروه مصرف کنندگان بادام زمینیبررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوستقیمت فروش بادام زمینیمقایسه قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در سال های اخیرجمع بندی

بادام زمینی یکی از مواد غذایی مفید است که پزشکان و محققان مصرف آن را در طول هفته برای تمامی افراد توصیه کردند. فرآوری بادام زمینی به گونه­های مختلفی انجام می­شود. اساسی ترین وجه تمایز آن، پوست این محصول است. به عبارت دیگر، بادام زمینی به دو صورت با پوست و بدون پوست مصرف می شود. البته شرکت ها با اختصاص دادن طعم های دیگری مثل سرکه نمکی، کچاپ، نمکی و…. سعی در جذب هر چه بیشتر مشتری کردند. از این رو، فروش بادام زمینی خام با پوست نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

فروش بادام زمینی خام با پوست
فروش بادام زمینی خام با پوست و اطلاعات کامل درباره آن

در طرف دیگر، بادام زمینی خام نیز علاقهمندان خاص خودش را دارد. بسیاری از افرادی که مشکل قلبی و یا فشار خون بالا دارند، بادام زمینی خام مصرف می کنند. در مجموع، این محصول مفید در شکل های مختلفی آماده و به دست مصرف کننده می رسد که در این مطالعه به بررسی فروش بادام زمینی خام با پوست پرداخته می شود.

اگر می خواهید زا قیمت بادام زمینی خام بدون پوست آگاه شوید، حتما مقاله فروش بادام زمینی خام بدون پوست را بخوانید.

 

فروش بادام زمینی خام با پوست بستگی به نسبت عرضه و تقاضا در بازار نوساناتی دارد. به همین دلیل ابتدا موارد مصرف و گروه مصرف کنندگان این محصول را معرفی می کنیم.

گروه مصرف کنندگان بادام زمینی

همان طور که در بخش قبلی ذکر شد، محققان مصرف بادام زمینی خام با پوست را برای افراد توصیه کردند. اما مصرف این محصول برای بعضی از افراد مهم تر است. همچنین بعضی افراد نیز باید از خوردن آن، کمی پرهیز کنند.

  •  ورزشکاران: ورزشکاران به دلیل فعالیت بسیاری که دارند، نیازمند پروتئین هستند. از این رو، بادام زمینی خام با پوست یکی از محصولاتی است که این پروتئین را می تواند تأمین کند.
  • بیماران قلبی و عروقی: بادام زمینی خام با پوست به دلیل نداشتن نمک و هر گونه افزودنی دیگری، برای عروق و سرخرگ ها بسیار مفید است و پزشکان مصرف آن را بسیار توصیه کردند.
  • بیماران آلزایمری: بادام زمینی حاوی مقادیر زیادی نیاسین می باشد که برای ترمیم آسیب های سلولی و محافظت از بیماری های آلزایمری و مشکلا ذهنی بسیار مفید است.
  • بیماران مستعد به سکته مغزی: بادام زمینی خام با پوست به دلیل داشتن بیوفلاونوئیدها عملکرد مغز را تا 30 درصد بهبود می بخشد و خطر ابتدا به سکته مغذی را کاهش می دهد.
  • بیماران مبتلا به سرطان روده: این ماده غذایی مفید حاوی فیبر خوراکی است ک این ماده خطر ابتلا به سرطان روده را کاهش می دهد.
  • کودکان: مصرف بادام زمینی خام به کودکان نیز به دلیل داشتن ویتامین D توصیه شه است، چرا که باعث سلامت استخوان و دندان در کودکان در حال رشد می شود.

در مجموع بادام زمینی خام با پوست فواید بسیاری دارد که باید آن را در رژیم غذایی خود قرار دهیم. اما پزشکان تذکر مصرف زیاد این ماده غذایی را به افراد چاق داده اند.

جدیدترین قیمت ها را در مقاله قیمت روز بادام زمینی بخوانید.

گروه مصرف کنندگان بادام زمینی - فروش بادام زمینی خام با پوست
گروه مصرف کنندگان بادام زمینی – فروش بادام زمینی خام با پوست

با بررسی دقیق فواید این ماده غذایی مفید نوبت به بررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست می رسد. ابتدا باید این نکته رو ذکر کنیم که این ماده غذایی به دو صورت عمده و  جزئی به فروش می رسد. همچنین شرکت های تولید کننده هر کدام بنابر سلیقه خود، بسته بندی های مختلفی برای این محصول در نظر می گیرند که باعث تفاوت قیمت می شود.

 

 

بررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست

همان طورکه در بخش قبل ذکر شد، قیمت محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این بخش ابتدا به بررسی قیمت فروش بادام زمینی پرداخته می شود. سپس قیمت این محصول را با سال های اخیر مقایسه می کنیم.

 

قیمت فروش بادام زمینی

بادام زمینی در چند حالت به دست مصرف کننده می رسد. در جدول زیر لیست قیمت های این محصول آورده شده است:

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
بادام زمینی با پوست خام 250 7/750
بادام زمینی با پوست خام 500 15/550
بادام زمینی با پوست خام 1000 31/100

 

در جدول زیر نیز قیمت بادام زمینی خام پوست کنده را نشان می دهد:

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی پوست کنده خام 250 13/163
مغز بادام زمینی پوست کنده خام 500 26/325
مغز بادام زمینی پوست کنده خام 1000 52/650

همچنین در جدول زیر قیمت بادام زمینی با طعم کچاپ آورده شده است. با مقایسه جداول قیمت مشاهده می شود که طعم دهنده ها و افزودنی ها باعث افزایش قیمت محصول می شود.

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی با طعم کچاپ 250 13/750
مغز بادام زمینی با طعم کچاپ 500 27/500
مغز بادام زمینی با طعم کچاپ 1000 55/000

 

در جدول زیر نیز قیمت بادام زمینی خام آستانه را نمایش می دهد. همان طور که مشاهده می کنید شهر تولید محصول بر روی قیمت محصول اثر دارد.

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی آستانه 250 11/250
مغز بادام زمینی آستانه 500 22/500
مغز بادام زمینی آستانه 1000 45/000

در ادامه به بررسی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در اندازه ریز می پردازیم. همان طور که مشاهده می کنید قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در حالت زیر از حالت های دیگ کمتر است.

نام محصول وزن (گرم) قیمت (تومان)
مغز بادام زمینی ریز با پوست 250 7/500
مغز بادام زمینی ریز با پوست 500 15/000
مغز بادام زمینی ریز با پوست 1000 30/000

 

مقایسه قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در سال های اخیر

در کشور ایران نوسانات قیمت جزیی از بازار است. در بازار خشکبار نیز این نوسانات است. به طور مثال، در سال اخیر افزایش 40 درصدی قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در پی افزایش قیمت ارز اتفاق افتاد. البته در بعضی از بازه های زمانی از سال مانند مناسبت ها و جشن ها، به دلیل افزایش تقاضا، قیمت محصول افزایش یافته باشد.

بادام زمینی آستانه اشرفیه از محبوبت ترین بادام زمینی ها است. برای اطلاع از قیمت این بادام، مقاله آخرین قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه را بخوانید.

مقایسه قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در سال های اخیر
مقایسه قیمت فروش بادام زمینی خام با پوست در سال های اخیر

جمع بندی

کشور ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای مختلف، قادر به کشت بادام زمینی خام با پوست است. از این روز آستانه اشرفیه و اردبیل دو قطب بزرگ تولید این محصول هستند. قیمت های فروش این محصول بنابر چگونگی بسته بندی و طعم دهنده های آن ها متفاوت است. همچنین قیمت این محصول، مانند دیگر محصولات وابستگی به قیمت ارز نیز دارد، چرا که در سال گذشته افزایش 40 درصدی این محصول را شاهد بودیم.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید