مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت بادام زمینی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط نگهداری بادام زمینیکارخانه تولیدی بادام زمینی اعلا
ارزان ترین قیمت بادام زمینی با غلاف

قیمت بادام زمینی اعلا را مي توان از طريق سايت ها و شرکت هاي معتبر جويا شد.بادام زميني داراي طبع گرم و تر است.يکي از مغزيجات بعد از گردو است.

بادام زمینی درجه یک بسته بندی شده را به قیمت مناسب و ارزان می توانید از بازرگانی سعدی خریداری کنید. در این مجموعه فروش قیمت هر کیلو بادام زمینی معادل با قیمت بادام زمینی بصورت عمده می باشد.

شرایط نگهداری بادام زمینی

مغز بادام زمینی یک مغز درختی به حساب نمی اید. به علت شباهت زیادی که از نظر ظاهر بین بادام زمینی و مغزهای درختی وجود دارد.بادام زمینی در زمره آجیل ها قرار می گیرد.

رطوبت بادام پس از این که از زمین بیرون کشیده می شود، بین ۳۵ تا ۵۰ در صد می باشد.

باید بادام زمینی بعد از برداشت از خاک طوری نگهداری شود که این رطوبت باعث خرابی مغز ان نشود.
بادام زمینی درجه یک را باید طوری نگهداری کرد که این رطوبت به ۸ تا ۱۰ درصد کاهش یابد. عدم نگهداری مناسب منجر به کپک زدن و فاسد شدن بادام زمینی درجه یک می شود. پس از خشک شدن بادام زمینی نوبت به طریقه نگهداری آن می رسد، که این نیز شرایط مطلوب خود را می طلبد.

برای نگهداری بادام زمینی درجه یک باید بادام زمینی ها را در کیسه های توری و در مکانی خنک  قرار داد. بادام زمینی حاوی مقادیر بالایی روغن است.  اگر بصورت مناسب نگهداری نشود به سرعت شروع به فاسد شدن می کند.
برای افزایش طول عمر بادام زمینی می توان آنها را در ظرف های در دار در یخچال ذخیره کرد. به این ترتیب تا چندین ماه می توان از فاسد شدن بادام زمینی درجه یک جلوگیری کرد. همچنین بادام زمینی را تا چندین سال می توان در فریزر نگهداری نمود.

بادام زمینی درجه یک

کارخانه تولیدی بادام زمینی اعلا

کارخانه تولیدی، تولید بادام درجه یک و بادام زمینی اعلا را با قیمت مناسب بصورت مستقیم به خریداران و متقاضیان عرضه می کند.
اگر قصد خرید مستقیم و بدون واسطه بادام زمینی ارگانیک و درجه یک را دارید، توصیه می کنم از طریق همین سایت اقدام به خریدکنید. و از شرایط ویژه خرید مستقیم، بهره مند شوید.

بخاطر حذف سودجویان از چرخه عرضه انواع بادام زمینی در این سایت فروش، قیمت بادام زمینی نسبت به سایر مراجع فروش از شرایط بهتری برخوردار می باشد.

بادام زمینی درجه یک

 

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.