مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت بادام زمینی بذری

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی بذریطریقه کاشت بادام زمینی کاشت بادام زمینی  درگلداننمایندگی فروش بادام زمینی بذری در ایرانصادرات بادام زمینی بذری
قیمت بادام زمینی بذری - فروش بادام زمینی بذری

 

قیمت بادام زمینی بذری را مي توان از طريق سايت ها و شرکت هاي معتبر جويا شد.در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی داردو داراي طبع گرم و تر است.

 

قیمت بادام زمینی بذری - فروش بادام زمینی بذری

بادام زمینی بذری

 

بادام زمینی بذری از قدیمی ترین و محبوب ترین مغز ها و خشکبار مورد استفاده ی افراد بوده است. . در ایران نیز سالانه این محصول دوست داشتنی به مقادیر بسیار زیادی تولید و مصرف می شود. در بین انواع مختلف بادام زمینی در ایران، بادام زمینی فله را می توان مغذی ترین و خوش طعم ترین بادام زمینی دانست. به همین دلیل قصد داریم تا درباره ی قیمت بادام زمینی بذری و عرضه ی با کیفیت ترین آنها در کشور صحبت کنیم.

بادام‌زمینی

طریقه کاشت بادام زمینی

بادام زمینی  از طریق بذر تکثیر می‌شود. کشت  این محصول در وسطای اردیبهشت‌ ماه و پس از زمستان انجام می‌شود. در کاشت پس از آماده کردن زمین سطح کشت بذرها بادام‌ زمینی را در درون عمقی ۱ تا ۳ سانتی بکارید و سپس لایه نازکی خاک نرم و کود بر روی آن برزید و گیاه را آبیاری کنید. تا زمان جوانه سطح خاک را مرطوب نگه‌ دارید. پس از مدتی بذر جوانه می‌زند و گیاه رشد خود را آغاز می‌کند. بادام‌ زمینی پس از گذشت ۴ تا ۵ ماه پس از کاشت میوه می‌دهد و می‌توانید از آن استفاده کنید.

بادام زمینی آستانه اشرفیه

 کاشت بادام زمینی  درگلدان

  •  به مدت ۲۴ ساعت در دمای ۴۰ درجه سانتی گراد قرار دهید.
  • گلدان مناسب با سلیقه و دکور خانه خود انتخاب نمایید.
  • گلدان را با خاک ماسه ای و کود پر کنید.
  • هر بذر را در یک گلدان جداگانه و در عمق ۵ سانتی متری خاک بکارید.
  • این محصول را به صورت مرتب آبیاری نمایید.
  • ۱۲۰ تا ۱۵۰ روز بعد از کاشت، این محصول آماده برداشت می باشد.

 

قیمت بادام زمینی بذری

 

نمایندگی فروش بادام زمینی بذری در ایران

برای خرید مبادام زمینی مرغول، می بایست به نمایندگی های فروش مجاز و معتبر مراجعه نمود. هر گونه خطا در فرآیند خرید، پیگیری در این سایت ها با سرعت بالا امکان پذیر می باشد.

 

در این زمنیه تعداد زیادی برند و تولید کننده داخلی و خارجی وجود دارند.  فروشگاه های فراوانی هم به عرضه ی آنها مشغول هستند.  خرید از فروشگاه های اینترنتی با مقاسه قیمت و کیفیت محصولات با یکدیگر، خریدی مطمئن را رقم خواهد زد.

 

صادرات بادام زمینی بذری

صادرات بادام زمینی بذری در کشور تولیدکنندگان بسیاری با استفاده از ظرفیت های داخلی ، تولیدات خود را افزایش داده اند. اقدام به صادرات آنها به کشور های همسایه کرده اند. تبدیل به بزرگترین صادر کنندهبادام زمینی بذری در منطقه و خاور میانه شده اند.

بادام‌زمینی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *