مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

 

خواص بی نظیر بادام زمینی

بادام زمینی یکی از انواع خشکبار است که علاوه بر طعم بی نظیر، بسیار مغذی و پر خاصیت است و منبع غنی از پروتئین گیاهی است. به افرادی که رژیم گیاهی دارند برای جذب پروتئین های مورد نیاز بدن،  توصیه می‌شود مصرف بادام زمینی را جدی بگیرند. در ادامه به انواع ویتامین های موجود در بادام زمینی اشاره خواهد شد.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

 • مس: مس یکی از فلزهای مورد نیاز بدن محسوب می‌شود، با خوردن مرتب بادام زمینی می‌توان مقدار مس مورد نیاز بدن را تامین کرد.
 • ویتامین B3: گروه ویتامین های ب یکی از ویتامین های ضروری برای بدن به شمار می‌رود، بادام زمینی منبعی غنی از ویتامین B3 می‌باشد. کمبود این ویتامین ممکن است ناراحتی های قلبی را به همراه داشته باشد.
 • اسید فولیک: یکی از ویتامین های مهم و ضروری در دوران بارداری است. اسید فولیک یا همان B9 در تنظیمات و عملکرد بدن نیز نقش دارد.
 • ویتامین B1: یکی دیگر از گروه های ویتامین ب، تیامین یا همان ویتامین B1 است. این ویتامین باعث مصرف کربوهیدرات اضافه در بدن می‌شود و برای افراد دیابتی بسیار مفید است.
 • منیزیم: یکی دیگر از مزیت های بادام زمینی، منبع غنی امواد معدنی از جمله منیزیم است که برای جلوگیری از بیماری و ناراحتی های قلبی بسایر مفید است.
 • فسفر: بادام زمینی را می‌توان به عنوان منبع سرشار از فسفر دانست. برای رشد و نگهداری سلول و بافت های بدن بسیار ضروری است. مصرف بادام زمینی به افراد محصل توصیه می‌شود.

بادام زمینی یکی از انواع آجیل محسوب می‌شود و افراد زیادی مصرف آن را جدی می‌گیرند. در عیدهای مختلف از جمله نوروز آجیل یکی از تنقلات سالم است که در آن دوران مصرف زیادی دارد. علاوه بر جشن و اعیاد مختلف، به دلیل خاصیت های بی شمار بادام زمینی مصرف روزانه ی آن پیشنهاد می‌شود.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

آیا مصرف بادام زمینی باعث کاهش وزن می‌شود؟

استفاده از چند بادام زمینی در طول روز با فاصله ی مشخص باعث از بین رفتن اشتهای کاذب می‌شود. و احساس سیری به فرد دست می‌دهد و باعث کاهش مصرف تنقلات و خوراکی های ناسالم در فرد می‌شود. از این رو با مصرف چند عدد بادام زمینی مقدار انرژی و ویتامین مورد نیاز جذب بدن می‌شود بدون آن که افزایش وزن پیدا کرد. فیبر بالای موجود در بادام زمینی به هضم و گوارش بهتر غذا کمک کرده و باعث ثبات قند خون می‌شود. همچنین بادام زمینی باعث افزایش سوخت و ساز بدن می‌شود و به چربی سوزی بیشتر کمک می‌کند.

سایر محصولات تولیدی بادام زمینی

بادام زمینی رابه صورت تنقلات و آجیل استفاده می‌کنند. علاوه بر خوردن دانه ی بادام زمینی، محصولات دیگری را از بادام زمینی تهیه می‌کنند. کره ی بادام زمینی، روغن بادام زمینی و آرد بادام زمینی نمونه ای از کاربردهای دیگر بادام زمینی است. که البته کره ی بادام زمینی بسیار محبوب است و در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند. کره ی بادام زمینی سرشار از مواد مغذی است که می‌توان آن را با انواع خوراکی ها  میل کرد. یک میان وعده ی کامل محسوب می‌شود. یک خوراکی لذیذ است که از ابتلا به سرطان روده جلوگیری می‌کند. از بادام زمینی هایی که کیفیت پایین تری دارند انواع کرم و صابون تهیه می‌شود که برای سلامت پوست بسیار مفید است و باعث درخشندگی پوست می‌شود.

خواص داروئی بادام زمینی

قیمت عمده بادام زمینی با پوست
قیمت عمده بادام زمینی با پوست

بادام زمینی خواص داروئی نیز دارد که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • بادام زمینی برای مادران شیردهی که از کمبود شیر رنج می‌برند، بسیار مناسب است و باعث افزایش شیر در مادران می‌شود.
 • برای درمان سرفه های خشک بسیار موثر است.
 • به هضم غذا و عملکرد دستگاه گوارش کمک می‌کند.
 • باعث تقویت ریه و طحال می‌شود.
 • باعث رفع درد و سوزش معده می‌شود.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

چگونه بادام زمینی به کاهش قند خون کمک می‌کند؟

وجود مقدار بالای فیبر و منیزیم و چربی های اشباع نشده در بادام زمینی  به کاهش قند خون کمک می‌کند. اگر کسانی که به کلسترول بالا دچار هستند، روزانه چند عدد بادام زمینی مصرف کنند میزان کلسترول مضر خون ها تا ۴ درصد کاهش پیدا می‌کند. همچنین با استفاده از بادام زمینی بعد از غذا، با افزایش سوخت و ساز بدن باعث می‌شود کربوهیدرات به دست آمده از غذا مصرف شود و از تجمع آن در بدن جلوگیری شود.

ایران تولید کننده ی اصلی بادام زمینی در جهان است.

ایران یکی از تولید کننده های اصل بادام زمینی در جهان است که محصولات خود را به کشورهای خارجی صادر می‌کند. مقدار تولیدی بادام زمینی در کشورهای چین و هند نیز بسیار زیاد است که البته بیشتر از بادام زمینی برای محصولات دارویی، انواع روغن و کره استفاده می‌کنند. آستانه ی اشرفیه در استان گیلان قرار دارد که به علت حاصل خیز بودن خاک آن و وجود رودخانه ی سفید رود در آن، منطقه ی ویژه ای برای کشت و تولید محصولاتی همچون برنج و بادام زمینی است. ابریشم، بادام زمینی و برنج آستانه ی اشرفیه شهرت جهانی دارد، بسیار مرغوب و باکیفیت است. بیش از ۹۰ درصد از کل بادام زمینی مورد نیاز کشور از آستانه ی اشرفیه تامین می‌شود.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

لیست انواع بادام زمینی

بادام زمینی به دو صورت بدون پوست و باپوست عرضه می‌شود. همچنین بادام زمینی را به صورت فرآورده یا خام توزیع می‌کنند که البته نوع فرآورده ی آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. بادام زمینی  را از پوشش کرمی رنگ جدا می‌کنند و با رویه ی قرمز رنگی که دارد به فروش می‌رسد. به طور کلی بادام زمینی اسپانیایی، ویرجینیا، والنسیا و رونده از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. بادام زمینی هایی که با پوست عرضه می‌شوند بیشتر از نوع ویرجینیا و والنسیا می‌باشد. بادام زمینی را به شکل های مختلف برای فروش روانه ی بازار می‌کنند. و افراد می‌توانند با توجه به سلیقه و ذائقه انواع مختلف آن را خریداری کند.

 1. بادام زمینی با پوست
 2. بادام زمینی برشته و بو داده
 3. بادام زمینی برشته ی نمکی
 4. بادام زمینی خام

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

بادام زمینی قیمت ثابت و مشخصی ندارد و عوامل زیادی در تعیین قیمت آن نقش دارند. بادام زمینی به دو صورت بدون پوست و با پوست به فروش می‌رسد. قیمت بادام زمینی بدون پوست همواره بیشتر از بادام زمینی با پوست می‌باشد. عوامل موثر در تعیین قیمت عمده بادام زمینی با پوست

 

 • قیمت بادام زمینی با پوست را درجه ی کیفی آن مشخص می‌کند، هرچه بادام زمینی باپوست از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر است. بادام زمینی هایی که از کیفیت کمتری برخوردار هستند قیمت پایین تری نیز دارند.
 • بادام زمینی را به دو صورت خام و بوداده عرضه می‌کنند. بادام زمینی بوداده قیمت بیشتری نسبت به بادام زمینی خام دارد.
 • اندازه ی بادام زمینی با پوست نیز در تعیین قیمت آن نقش دارد. بادام زمینی های درشت قیمت بیشتری نسبت به بادام زمینی های کوچک تر و ریز دارد.
 • مقدار خرید بادام زمینی نیز در تعیین قیمت آن نقش دارد. اگر بادام زمینی با پوست را به صورت عمده خریداری کرد، تخفیفات ویژه را به همراه دارد.

خرید عمده بادام زمینی

برای خریداری کردن بادام زمینی به صورت عمده باید به کیفیت آن توجه کرد تا خریدی مطمئن و مرغوب داشت. برای خرید بادام زمینی با کیفیت به این موارد توجه کنید:

 

 • تازه بودن بادام زمینی بسیار مهم است. نباید به هیچ وج آثار و بوی کهنه بودن در آن احساس شود.
 • اندازه ی بادام زمینی بهتر است یک دست و یک اندازه باشد.
 • حتما قبل از خرید بادام زمینی را امتحان کنید. نباید طعم بادام زمینی ترش باشد. طعم ترشی که در بادام زمینی و انواع مختلف آجیل احساس می‌شود به دلیل استفاده از مواد نگهدارنده است که برای ماندگاری بالا استفاده می‌شود.
 • از بادام زمینی های ایرانی با طعم عالی خریداری کنید.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

خرید عمده بادام زمینی با پوست

نیمی بیشتر از مردم آستانه ی اشرفیه به کشت بادام زمینی مشغول هستند و از این راه کسب درآمد انجام می‌دهند.  بادام زمینی دشت مغان نیز بسیار باکیفیت و مرغوب است. با انجام خریدهای عمده از آستانه اشرفیه و دشت مغان به افزایش تولید و اشتغال زایی در روستاها کمک می‌شود. از بادام زمینی اعلای یک دست با درصد پروتئین بالا بهره مند می‌شوید. نمایندگی های زیادی در سراسر کشور در زمینه ی فروش انواع بادام زمینی فعالیت می‌کنند و از خریداران که به صورت عمده خرید انجام می‌دهند استقبال کرده و تخفیف های مناسبی به خریداران خواهند داد.

چه کسانی بادام زمینی را بیشتر به صورت عمده خریداری می‌کنند؟

کارخانه و شرکت های پخش کننده بادام زمینی، خشکباری و آجیل فروشی ها از خریداران عمده ی بادام زمینی هستند. تعدادی از شرکت ها با طعم دار کردن بادام زمینی و بسته بندی کردن آن، باعث فروش محصولات خود می‌شوند که سود بالایی در این زمینه وجود دارد. تعدادی از برندهای معروف با استفاده از بسته بندی های خاص، بادام زمینی را در طعم های مختلف، کچابی، نمکی و فلفلی برای عرضه و فروش آماده می‌کنند.

شرکت مزمز

مزمز یکی از شرکت های با برند معروف است که در زمینه ی بسته بندی بادام زمینی فعالیت دارد. با خریداری بادام زمینی های خام و روکش دار کردن آن ها با طعم های مختلف، برای فروش روانه ی بازار می‌کند. قیمت محصولات مزمز بسیار متفاوت است زیرا نوع بسته بندی، مقدار بادام زمینی موجود در هربسته و طعم های آن با هم فرق می‌کند. برای خریداری و تهیه ی بسته های کوچک بادام زمینی مزمز می‌توان به سوپر مارکت ها و فروشگاه معتبر در سراسر کشور مراجعه کرد.

صادرات بادام زمینی

به علت خاصیت های بی شمار بادام زمینی، این محصول به کشورهای زیادی از جمله عمان، قرقیزستان و کویت صادر می‌شود. بادام زمینی های تولید شده در ایران شهرت جهانی دارد و طرفداران خاص خود را دارد. بادام زمینی با پوست به کشورهای آمریکا، آرژانتین و برزیل وارد می‌شود و از آن برای مصارف گوناگون استفاده می‌کنند. باید نکاتی را به هنگام صادر کردن بادام زمینی به کشورهای خارجی در نظر گرفت.

 • بادام زمینی صادر شده به سایر کشورها، باید از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد. افراد زیادی در سراسر جهان از بادام زمینی ایرانی مصرف میکنند، هر چه کیفیت بادام زمینی صادر شده بیشتر باشد، مقدار تقاضا نیز افزایش پیدا خواهد کرد و بادام زمینی ایرانی محبوبیت جهانی پیدا خواهد کرد.
 • بهتر است از یک بسته بندی زیبا و متفاوت و البته مقاوم برای صادر کردن بادام زمینی ها استفاده کرد. یک بسته بندی مستحکم باعث در امان ماندن بادام زمینی از گرد و غبار و حفظ طعم و بوی واقعی آن در طول مسیر می‌شود

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

 راه های خرید بادام زمینی

برای خریداری و تهیه کردن بادام زمینی به صورت فله ای راه های مختلفی وجود دارد.

 • کشاورزان تولید کنندگان اصلی بادام زمینی محسوب می‌شوند، با مراجعه به آن ها می‌توان هر مقدار که بادام زمینی نیاز است را خریداری کرد. خرید از کشاورزان مزایای زیادی دارد. اول اینکه خریدی بی واسطه و با قیمت مناسب انجام داده اید، و از تازه و مرغوب بودن بادام زمینی خریداری شده اطمینان حاصل می‌کنید.
 • نمایندگی ها و شرکت های زیادی در زمینه ی بسته بندی انواع بادام زمینی فعالیت دارند. این نمایندگی ها می‌توانند بادام زمینی مورد نیاز مصرف کننده را تامین کنند.
 • خشکباری ها و آجیل فروشی ها نیز به نوعی یک فروشنده ی عمده محسوب می‌شوند و با مراجعه به آن ها می‌توان مقدار مورد نیاز از بادام زمینی را خریداری کرد.
 • شرکت های زیادی در وب سایت های مختلف محصولات خود برایفروش به عرضه گذاشته اند. امروزه یکی از راه های خرید مطمئن و آسان، خریدهای اینترنتی و آتلاین می‌باشد و به راحتی می‌توان مقدار بادام زمینی مورد نیاز را از طریق این شبکه ها خریداری کرد.

قیمت عمده بادام زمینی با پوست

قیمت روز بادام زمینی  

برای به دست آوردن قیمت روز بادام زمینی راه های مختلفی وجود دارد، اما به طور معمول تولید کنندگان اصلی بادام زمینی و نمایندگی های آن ها در سراسر کشور می‌توانند اطلاعات دقیق و جامع تری از قیمت انواع بادام زمینی در احتیار مصرف کنندگان قرار دهند. همچنین با مراجعه به مراکز فروش معتبر می‌توان از قیمت روز بادام زمینی اطلاعاتی به دست آورد. تعدادی از نمایندگی ها و مراکز فروش در فضای مجازی نیز نمونه ی محصولات خود را با قیمت مناسب برای فروش به عرضه می‌گذارند. از این رو می‌توان قیمت روز بادام زمینی را با مراجعه به سایت های فروش به دست آورد.

مهدی سعدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور فروش مجموعه سعدی: 09193459761

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید