مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت فروش بادام زمینی درجه یک خام

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص جوشانده برگ بادام زمینی درجه یکگرده افشانی گیاهصادرات ویژه بادام زمینی درجه یک ارزان
بادام زمینی پوست دار

بادام زمینی درجه یک خام به صورت عمده و مستقیم به فروش می رسد. شما در هر کجای ایران که هستید همین حالا امکان خریدبا قیمت به صرفه از ما را دارید

خواص جوشانده برگ بادام زمینی درجه یک

بادام زمینی درجه یک خام گیاهی است یکساله دارای ساقه ای راست که ارتفاع آن حدود ۳۰ سانتیمتر می ‌باشد. برگهای آن مرکب از دو زوج برگچه و گلهای آن دو نوع متفاوت به رنگ زرد بوده است.  پس از تلقیح، دم گل خم شده و به سطح خاک می ‌رسد.  سپس به تدریج در خاک فرو رفته و میوه در داخل خاک تشکیل می‌ شود.

پس از آن به مرور ساقه آن رشد کرده به طرف پایین می رود.  تخمدان را وارد خاک می‌ کند. زمانی که دانه رسیده، رنگ بخش داخلی غلاف ها به نام پوشش دانه از سفید به قرمز مایل به قهوه‌ای تغییر رنگ می دهند. هنگام برداشت محصول ، کل گیاه از خاک جدا می ‌گردد. زیرا محصول اصلی در ریشه قرار دارد و باید از خاک جدا شود.
رنگ غلاف ها ابتدا نارنجی رگه ‌دار با گلهای شبیه نخود و گلبرگ های زرد رنگ است.  بر روی خاک در خوشه های کناری رشد می‌ کنند.

گرده افشانی گیاه

پس از خود گرده افشانی گیاه گلهای آن کمرنگ می‌شوند. ساقه های موجود در پایه ‌های تخمدان ها که قلاب نام دارند.  به سرعت دراز شده و با چرخش به سمت پایین موجب نفوذ دانه ها به عمق چند اینچی خاک می‌گردد.  تا شرایط رشد کامل آن ها فراهم شود. این میوه دارای پوسته های چروک داری است که ما بین دو تا سه عدد دانه محصور شده‌ اند. دانه رسیده این میوه همانند سایر دانه های نبشی از قبیل لوبیا ست اما بر خلاف پوشش دانه‌ های سخت نبش ها ، دارای پوششی به ضخامت کاغذ بر روی دانه می ‌باشد. بادام زمینی در نور و خاک کشاورزی شنی حاوی خاک رس ، شن و مواد گیاهی بهتر رشد می ‌کند.

جالب است بدانید علاوه بر مصرف خوراکی، ریشه این گیاه به عنوان محصول گیاه برگ های آن نیز از نظر طب سنتی خاصیت دارویی دارد. و برای بهره بردن از این خاصیت باید برگ های گیاه بادام زمینی درجه یک را جوشانده و آنگاه آب آن را مورد استفاده قرار داد.  شایان ذکر است این محلول جوشانده برای نارسایی کبدی و کیسه صفرا نافع می باشد.

بادام زمینی درجه یک

صادرات ویژه بادام زمینی درجه یک ارزان

اگر شما نیز جزو فعالان، بازار پر رونق کشت بادام زمینی هستید. به اطلاع شما می رسانیم که صادرات ویژه بادام زمینی درجه یک در این مرکز خرید و فروش بادام زمینی صورت می گیرد.
در این مرجع علاوه بر صادرات انواع بادام زمینی، صادرات بادام درجه یک با قیمت های مناسب و اقتصادی در حال انجام هست. شما می توانید در هر کجای کشور که حضور دارید. با پل های ارتباطی ما تماس حاصل گرفته و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنید.
لازم به ذکر است که قیمت بادام خام و همچنین بادام زمینی اعلا در این مجموعه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

بادام زمینی درجه یک

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید