مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

قیمت مناسب بادام زمینی خام صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی خام چه ویژگی هایی دارد؟توزیع انواع بادام در کشور
بادام زمینی

قیمت مناسب بادام زمینی خام صادراتی، در کدام یک از مراکز فروش بادام زمینی در کشور ما عرضه می گردد؟

بادام زمینی خام صادراتی، کاملا یکدست و با بهترین طعم به سبب تازه بودن. در سایت فروش مستقیم انواع بادام زمینی ایرانی، مناسب ترین قیمتی که فکرش را می کنید. برای شما خریداران دارد.
آیا می دانید که امروزه در کنار پسته و گردو، این بادام زمینی خام است. شرایط ویژه ای برای خرید و فروش در بازار داخل و صادرات به بازارهای خارجی را دارد؟

این موضوع سبب شده تا شاهد ارزآوری زیادی به داخل کشور، از بابت صادرات بادام زمینی خام به دیگر کشورها باشیم. در این میان بادام زمینی خام آستانه، معروف ترین آنهاست.
اما بادام زمینی خام صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت مناسب بادام زمینی خام صادراتی، در کدام یک از مراکز فروش بادام زمینی در کشور ما عرضه می گردد؟

بادام زمینی خام

بادام زمینی خام چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که می دانید بادام زمینی نه تنها در آجیل شب عید، بلکه با توجه به خواص دارویی و درمانی بی نظیری که داشته. می تواند به طور روزانه، نیاز ما انسان ها به مواد مغذی، پروتئین و ویتامین ها را تأمین نموده باشد.
خواص دارویی و درمانی بادام زمینی، رابطه مستقیمی با کیفیت و ارگانیگ بودن این محصول داشته است. منطقه تولید و برداشت بادام زمینی هم از فاکتورهای موثر بر کیفیت این دانه مغذی به شمار می رود.
در حال حاضر استان های شمالی کشور توانسته اند. بهترین بادام زمینی خام را تولید و روانه بازار داخلی و خارجی نمایند. سرآمد تمامی آنها، بادام زمینی خام آستانه اشرفیه است.  به دو صورت با غلاف و بدون غلاف به عرضه می رسد.

بادام زمینی خام صادراتی، کاملا یکدست بوده و تازه است. تازه بودن بادام زمینی از طعم مطبوع و خوشایند آن کاملا مشخص است. چرا که بادام زمینی کهنه، هم رنگ مطلوبی نداشته و هم طعم خوبی را دارا نمی باشد.
بادام زمینی خام می تواند پس از پوست گیری و دسته بندی در انواع صنعتی و نوع درجه یک، به صورت برشته و طعم دار هم به بازار عرضه گردد. عرضه بادام خام به صورت فله و بسته بندی شده در انواع دانه ریز و دانه درشت هم از دیگر روش های فروش این محصول می باشد.

توزیع انواع بادام در کشور

کشت و صنعت سعدی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز توزیع کننده بهترین بادام زمینی خام صادراتی درجه یک در کشور، توانسته درصد بالایی از رضایت مشتریان را جلب کند.
این مجموعه ضمن حذف تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و خریداران بادام زمینی، دو اصل کیفیت و قیمت بادام زمینی را متناسب با هم ارائه می دهد.
انواع بادام زمینی خام درجه یک و تازه، آماده خرید جهت عرضه به بازار داخل و یا صادرات به بازارهای دنیا هستند. کافی است همین حالا با مشاورین ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان قبل از خرید، بهره مند گردید.بادام زمینی خام

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.