مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

محل عرضه بادام زمینی آستانه اشرفیه ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید بادام زمینی ارگانیکتولید بادام زمینی مخصوص آستانه اشرفیه
عرضه کننده بادام زمینی مصری عمده

محل عرضه بادام زمینی در صدد است تا بهترين نوع ان را با بالاترين سبک کيفي به بازار ارائه نمايند. بادام زميني داراي طبع گرم و تر است

بادام زمینی آستانه اشرفیه در محل دائمی عرضه بادام زمینی ارگانیک، به فروش می رسد. با اقدام به خرید هم اکنون، بادام زمینی فرد اعلای آستانه را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

نحوه تولید بادام زمینی ارگانیک

لازم به ذکر است که بادام زمینی گیاهی است.  گرما دوست که به هوای گرم، آفتاب فراوان، یک فصل رشد بدون یخبندان ۲۰۰ روزه و آب فراوان به خصوص در زمان گرده افشانی، محتاج است. همچنین دانه های این گیاه به رنگ سفید مایل به زرد و تخم مرغی شکل می باشند.
شهرستان آستانه اشرفیه با تولید سالانه ۱۰ هزار تن پیله‌ تر بادام زمینی ۷۰ درصد بادام زمینی کشور را تولید می کند.
بادام زمینی به عنوان مهمترین محصول زراعی بعد از برنج در اقتصاد کشاورزان شمال کشور منطقه نقش موثری دارد.
در زمان برداشت این محصول، مغز بادام زمینی کاملا به پیله چسبیده است.  تلخ و به قدری تر بوده که اگر کمی آن را فشار دهید آب موجود در آن خارج می شود.

به همین دلیل مرحله اول فرآوری بادام زمینی بعد از برداشت. گرفتن رطوبت و تلخی آن می باشد. بهتر است بدانید اگر بادام زمینی به روش اصولی خشک نشود. خیلی زود در معرض فاسد شدن قرار می گیرد.
شایان ذکر است که؛ گرفتن رطوبت بادام زمینی اصولا به دو روش سنتی و صنعتی صورت گرفته است.  در روش سنتی بادام را در فضای باز و مقابل آفتاب می گذارند. تا رطوبت اولیه خود را از دست بدهد. نوع مرغوب بادام زمینی آستانه اشرفیه به روش سنتی خشک شده است. هرچه بیشتر آفتاب بخورد، تیره تر و خوشمزه تر می شود.

در روش صنعتی، این کار از طریق دستگاه های صنعتی انجام می گیرد.   در این نوع بادام زمینی دارای رنگ روشن ‌تری است.
وقتی بادام زمینی خشک شد، به دو روش پیله دار و بدون پیله نمکی می شود. پیله‌هایی که شکل مناسب تری دارند از پیله‌ های نامرغوب جدا شده و بادام زمینی ارگانیک و مرغوب آستانه اشرفیه بدین شکل آماده عرضه و مصرف می گردد.

بادام زمینی آستانه اشرفیه

تولید بادام زمینی مخصوص آستانه اشرفیه

همانطور که مستحضر هستید؛ مرغوب ترین نوع بادام زمینی ایران متعلق به شهر آستانه اشرفیه می باشد که اصلی ترین دلیل کیفیت بالای بادام زمینی آستانه اشرفیه مربوط به آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز این شهر است.
لازم به ذکر است که تولید بادام زمینی و بادام مخصوص آستانه اشرفیه بدون هیچ گونه عوامل شیمایی مانند کود و سم های شیمایی صورت گرفته و از طعم و مزه بی نظیری بهره مند می باشد.

عرضه بادام اشرفیه و همچنین بادام زمینی ارگانیک آستانه با کیفیت های عالی در این سایت فروش بصورت غیر حضوری، اما به قیمت خرید مستقیم صورت می گیرد. جهت خرید تنها کافیست با واحد پشتیبانی ما ارتباط برقرار کرده و خرید خود را ثبت کنید.

بادام زمینی آستانه اشرفیه

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید