مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

مراکز عرضه عمده بادام زمینی ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بادام زمینی ممتاز کیلوییبازرگانی و مراکز عرضه عمده بادام زمینی ممتاز
بادام زمینی صادراتی ایران

مراکز عرضه عمده بادام زمینی ممتاز با به کارگیری مهندسین مجرب در زمینه ی کشت و برداشت بادام زمینی، با کیفیت ترین محصول را به قیمت اقتصادی و کاملا مقرون به صرفه به بازار ارائه می دهند.

بادام زمینی ممتاز کیلویی

بادام زمینی بعضی اوقات پسته شامی نیز معرفی می گردد. تفاوت زیادی بین این محصول با پسته می باشد به طور مثال پسته را می ‌توان به صورت خام استفاده کرد اما بادام زمینی به صورت پیله‌ های ‌تر تولید می شود. و بعد از برشته کردن قابل مصرف می شود.

بادام زمینی بعد از آن که به ‌صورت پیله‌ های‌ تر از کشاورز خریداری می گردد در کارخانه و توسط موادی مانند نمک برشته و فرآوری می شود و سپس در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.بادام زمینی پرچرب می باشد. در واقع، این محصول به عنوان دانه های روغنی طبقه بندی می گردند.

میزان زیادی از برداشت بادام زمینی جهان برای تهیه روغن بادام زمینی استفاده می گرد. میزان چربی بادام زمینی بین ۴۴-۵۶ می باشد. معمولا از چربی های اشباع نشده و غیر اشباع تشکیل می شود.

بادام زمینی ممتاز منبع خوبی از پروتئین می باشد. میزان پروتئین آن از ۲۲ تا ۳۰ درصد از کل کالری بادام زمینی است.
بادام زمینی از نظر کربوهیدرات فقیر است. میزان کربوهیدرات آن حدود ۱۳ تا ۱۶٪ از کل وزن می باشد. این کمبود برای کسانی که به دیابت مبتلا هستند مناسب است. آنان می توانند از بادام زمینی ممتاز کیلویی در رژیم غذایی خود استفاده کنند.

امروزه علاوه بر عرضه بادام زمینی بصورت عمده و فله ای، شاهد عرضه بادام زمینی ممتاز کیلویی نیز بوده ایم. می تواند قیمت و کیفیت خوبی را هم برای مشتریان داشته باشد.

بادام زمینی ممتاز عمده

بازرگانی و مراکز عرضه عمده بادام زمینی ممتاز

همان طور که مطالب بالا خواندید بادام زمینی ممتاز عمده از بهترین بادام زمینی های موجود در بازار است که سالانه، میزان زیادی از این محصول در شمال کشور تولید می گردد و به متقاضیان گرامی عرضه می شود. از بادام کاربردی می توان در تغذیه تمام گروه های سنی استفاده کرد.

صادرکننده بادام باکیفیت، بهترین بادام زمینی را تولید و به سایر کشور های همسایه صادر می کند. شما می توانید برای بهره مندی از قیمت و کیفیت عالی بادام زمینی با مشاورین صادرکننده بادام باکیفیت به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید.

و این محصول را سفارش دهید.مراکز عرضه عمده بادام زمینی ممتاز با به کارگیری مهندسین مجرب در زمینه ی کشت و برداشت بادام زمینی،بهترین محصول را به بازار ارائه میکنند.

بادام زمینی ممتاز عمده

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید