مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

مرجع خرید بادام زمینی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات بادام زمینی ایرانی به روسیهوجه تمایز بادام زمینیبادام زمینی وارداتینحوه تشخیص بادام زمینی ایرانی مرغوبمرجع خرید بادام زمینی
بادام مرغوب

مرجع خرید بادام زمینی ایرانی، در واقع شرکت و فروشگاه هایی هستند. که محصولات خود را به سرتاسر کشور پخش می کنند.

از جمله این مراجع، شرکت کشت و صنعت سعدی است. که عرضه کننده بادام زمینی ایرانی به صورت خام، بو داده، مزه دار (شور، فلفلی، سرکه ای)، کره، آسیاب شده، و … می باشد. محصولات ارائه شده در این شرکت از بالاترین درجه کیفیت برخوردار می باشند چرا که محصولات را به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری نموده و سپس با فراوری، آن ها را با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان می رساند.
شرکت سعدی به منظور راحتی کار مشتریان به هنگام خرید، شعبه اینترنتی خود را راه اندازی نموده تا افراد در هر کجای ایران که باشند به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند با کیفیت ترین نوع بادام زمینی ایرانی را خریداری نمایند. این مرجع خرید بادام زمینی ایرانی، با رعایت نمودن بهداشت و استانداردهای روز توانسته به خوبی رضایت مشتریان را به خود معطوف نماید.

صادرات بادام زمینی ایرانی به روسیه

صادرات بادام زمینی ایرانی به روسیه از شرکت کشت و صنعت سعدی امکان پذیر است.

این شرکت علاوه بر توزیع و پخش بادام زمینی به سرتاسر کشور، به آن سوی مرزها نیز صادر می کند. تا کشورهای خارجی نیز بتوانند از طعم و مزه منحصر به فرد بادام زمینی ایرانی نهایت لذت را ببرند.
همان طور که می دانید. روسیه یکی از شرکای تجاری و مهم برای کشورمان است.

این کشور با گنجاندن جمعیتی ۱۴۴ میلیون نفری، یکی از پر جمعیت ¬ترین کشورهای اروپایی به حساب می آید.

روسیه به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و شرایط آب و هوایی که دارد.

موقعیت بسیار مناسبی را برای بازرگانان ایرانی فراهم آورده است.چرا که شرایط به گونه ای است که در این کشور امکان کشت بسیاری از محصولات کشاورزی وجود ندارد.

این موضوع برای تاجران ایرانی بسیار حائز اهمیت می باشد. و در واقع امتیازی مثبت به حساب می آید. به همین جهت روسیه نیز یکی از مهمترین شرکای کشورمان شناخته شده و سالانه حجم گسترده ای از کالا به خصوص در بخش محصولات کشاورزی به این کشور صادر می گردد.
کالاهای بی شماری به روسیه صادر می گردد. که در میان لیست ارسالی، اقلام خشکبار از جمله بادام زمینی ایرانی نیز به چشم می خورد که بسیار نیز پرطرفدار است. بادام زمینی ایرانی

وجه تمایز بادام زمینی

بیشترین میزان بادام زمینی ایرانی از شهرهای شمالی وشمال غربی کشور تامین می گردد. که در این بین، شهرهای آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان با تولید انبوه بیش از ۹۰ درصد توانستند پرچم دار تولید این محصول در کشور باشد.

همچنین بیشترین میزان بادام زمینی وارداتی که چینی و هندی هستند .نیز از طریق مرزهای جنوبی به کشور وارد می گردد.

اما در این بخش از مقاله می خواهیم ببینیم. که بین بادام زمینی ایرانی و خارجی چه تفاوت هایی وجود دارد:

۱- از نظر طعم
یکی از بارزترین وجه تمایز بین بادام زمینی ایرانی و خارجی از نظر مزه و طعم می باشد.

بادام زمینی کشورمان از نظر طعم در مقایسه با نوع چینی و هندی بهتر است. که دلیل آن را می توان به میزان روغن و کره بیشتر در دانه نسبت داد.
۲- از نظر اندازه
از دیگر تفاوت بین نوع داخلی و خارجی، اندازه متغیر آن ها می باشد.

معمولا بادام زمینی های وارداتی به خصوص نوع چینی به دلیل بهره بردن از تکنولوژی پیشرفته در سیستم سورتینگ، محصولاتی هم اندازه و یکدست با سایز بندی بین المللی تولید می کنند.

بادام زمینی وارداتی

بادام زمینی وارداتی از آنجایی که یکدست تر هستند. و اندازه ای درشت تر دارند. برای مجالس شیک و لوکس تر می باشند.
۳- از نظر قیمت
بادام زمینی ایرانی از نظر قیمت ارزان تر از نوع خارجی می باشد.

بادام زمینی های وارداتی از آنجایی که به شدت تحت تاثیر نرخ ارز قرار دارند. با نوسان در قیمت مواجه اند در حالی که نوع داخلی در بازار از نظر قیمت، با ثبات تر می باشد.
۴- از نظر بسته بندی
از دیگر تفاوت بین بادام زمینی ایرانی با نوع خارج این است. که محصولات وارداتی معمولا به صورت وکیوم بدون هوا در داخل پلاستیک های محکمی قرار می گیرند.

در درون هر کیسه یک رطوبت گیر نیز گذاشته می شود. بسته بندی، می تواند بادام زمینی را از آلودگی محیطی حفظ کند.بادام زمینی ایرانی

نحوه تشخیص بادام زمینی ایرانی مرغوب

بهترین راه برای تشخیص بادام زمینی مرغوب، چشیدن مزه آن می باشد.

معمولا بادام زمینی بی کیفیت مزه ای تلخ دارد. از روی رنگ و ظاهر می توان به کهنه یا تازه بودن بادام زمینی ایرانی نیز پی برد.

بادام زمینی کهنه رنگی تیره دارد و وسط آن سیاه می باشد. و یا این که به صورت کپک زده است. همچنین بادام زمینی مرغوب معمولا به صورت یکدست است. و با کشیدن یک دستمال بر روی بادام زمینی می توان رنگ شدن آن را تشخیص داد.

مواردی که اشاره نمودیم از مهمترین راه های تشخیص بادام زمینی مرغوب و با کیفیت می باشند.بادام زمینی ایرانی

مرجع خرید بادام زمینی

بادام زمینی ایرانی از بازار مصرف بالایی در کشورمان برخوردار می باشد.

که این امر موجب شده تا کارخانه های بی شماری به سورت کردن و فرآوری این محصول پر طرفدار روی بیاورند.

با سورت کردن، بادام زمینی از نظر اندازه، شکل و مرغوبیت دسته بندی می شود .که طبیعتا بادام زمینی های درجه یک که ظاهری درشت تر دارند و از عطر و طعمی بهتر برخوردار هستند.

با قیمتی بالاتر به بازار عرضه و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

بادام زمینی ایرانی به دلیل برخورداری از طعم مطلوب و خاص از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. و بازار مصرف خوبی در کشور روسیه دارد.

اکثر شرکت هایی که در زمینه صادرات بادام زمینی به روسیه فعالیت می کنند.

محصولات خود را غالبا در بسته بندی های شیک وارد روسیه می کنند تا هم در طول حمل و نقل آسیب نبینند و هم این که از ظاهری زیبا برخوردار باشند و بتواند. نظر مصرف کننده را به خود جلب نمایند. این امر در واقع توانسته نقش بسیار مهمی را در میزان صادرات ایفا کند.بادام زمینی ایرانی