مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

مرکز تولیدی بادام زمینی خام به صورت انبوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با زمان کاشت بادام زمینیو اما نکات مهم پرورش بادام زمینی خام:عرضه بادام زمینی خام با قیمت استثنایی

تولیدی بادام زمینی خام ، در منطقه شمال کشور و استان گيلان و منطقه اي به نام آستانه اشرفيه انجام مي گيردبه دو روش خام وبرشته توليدمي شود

بادام زمینی خام را به صورت انبوه و مستقیم از بزرگترین مرکز خرید بادام زمینی در کشور با پرداخت مقرون به صرفه ترین قیمت در کمترین زمان خریداری نمایید.

آشنایی با زمان کاشت بادام زمینی

همانطور که می دانید؛ برای کشت و کار هر محصولی باید شرایط لازم مهیا باشد. بدون این شرایط هرگز نباید انتظار بهره وری و دست یابی به محصول با کیفیت و مرغوب را داشت.
بادام زمینی هم مانند هر محصول کشاورزی دیگر برای کاشت و به ثمر نشستن شرایطی را می طلبد. که عبارتند از: خاک، دما، آبیاری، نور و کود دهی در ادامه به تاثیر هر کدام از این موارد نام برده در پروش بادام زمینی اشاره خواهیم کرد:

  1. خاک: برای پرورش بادام زمینی از خاک هایی با بافت شنی، لومی و لومی شنی استفاده می شود. این گونه بافت ها زهکشی مناسبی را در خاک به همراه خواهند داشت.
  2. دما: کاشت بادام زمینی به دمای بالا نیاز دارد. این گیاه در آب و هوای گرم کاشته می شود. دمای ایده آل برای کاشت این گیاه، ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتی گراد بوده و این گیاه قادر به تحمل دمای ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد. کمترین دمایی که این گیاه برای رویش جوانه تحمل می کند ۱۰ درجه سانتی گراد است.
  3. آبیاری: رطوبت خاک بادام زمینی باید همواره تامین شود. اما از خیس شدن آن باید جلوگیری کرد. این رطوبت باید به شکل همیشگی حفظ گردد. چون بافت خاک بادام زمینی از شن بوده و شن نیز به دلیل زهکشی بالا زود خشک می شود. گیاه را بیشتر از حد تعادل نباید آبیاری کرد.
  4. نور: نور مناسب و زیاد از شرایط ایده آل برای رشد بادام زمینی است.
  5. کود دهی: برای این گیاه از نمونه کودهای فسفاته و کامل برای دست یابی به محصول عالی کمک گرفته می شود.

و اما نکات مهم پرورش بادام زمینی خام:

اگر این گیاه در سطح وسیع کاشته شود. فاصله بین ردیف ها را باید حدود ۴۰ تا ۵۵ سانتی متر در نظر گرفت. (البته این موضوع با توجه به نحوه رویش گونه بادام زمینی متفاوت هست) که بوته های بادام زمینی قرار گرفته در یک ردیف باید حدود ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر با هم فاصله داشته باشند. برای تولید تراکم مناسب بادام زمینی در هر متر مربع حدود ۱۲ تا ۲۵ بوته کاشته می شود.
عمق در نظر گرفته شده. برای هر بوته حدود ۳ تا ۱۰ سانتی متر می باشد.  و برای تکثیر بادام زمینی اواخر ماه اسفند تا ابتدای اردیبهشت باید اقدام کرد. این زمان برای جلوگیری از یخ زدگی گیاه اهمیت زیادی دارد.

بادام زمینی خام

عرضه بادام زمینی خام با قیمت استثنایی

اگر به دنبال خرید بادام زمینی با قیمت مناسب هستید بهترین و کارآمد ترین شیوه جهت دسترسی به این منظور مراجعه به مراکز معتبر عرضه بادام زمینی خام هست.
لازم به ذکر است که مرجع ما یکی از مراکز عرضه بادام خام و همچنین بادام زمینی خام می باشد. که انواع بادام و بادام زمینی عرضه شده را از فعالان ممتاز کشور در عرصه تولید بادام انبوه و بادام زمینی خام تهیه می کند.
پس همانطور که مستحضر هستید.  شما در این مرکز امکان خرید مستقیم و بدون واسطه با قیمت استثنایی انواع بادام زمینی با کیفیت عالی و تازه را خواهید داشت.

بادام زمینی خام

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید