مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

مرکز فروش بادام‌زمینی باکیفیت به قیمت تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقدار انرژی صد گرم بادام‌زمینیگلخانه تولید بادام‌زمینی باکیفیت آستانه
بادام‌زمینی باکیفیت

بادام‌زمینی باکیفیت در مرکز فروش بادام زمینی، به قیمت تولیدی به فروش می رود. با یکبار خرید از این مرکز مشتری دائمی ما شوید.

مقدار انرژی صد گرم بادام‌زمینی

همه ی ما با بادام زمینی آشنایی داریم و صد در صد مزه منحصر بفرد آن را چشیده ایم. بادام‌زمینی باکیفیت، دارای خواص بسیاری است که این خواص بیشمار بی شک برای سلامتی بدن بسیار موثر می باشد.
بادام زمینی دارای تنوع در طعم، کیفیت و حتی نوع منطقه کشت است. به یقین می توان گفت که تمام بادام زمینی ها اعم از بادام زمینی تند، بادام زمینی شور، بادام زمینی با غلاف، بادام زمینی بی غلاف، بادام زمینی برشته، بادام زمینی بدون پوست، تولید بادام آستانه اشرفیه، بادام زمینی هندی، چینی و … دارای خواص یکسانی هستند و تنها این طعم است که آن ها را از یکدیگر متمایز می سازد. اما باید گفت که کیفیت یک بادام زمینی مرغوب به هنگام خرید بسیار مثمر ثمر می باشد.

بادام زمینی مرغوب

همانگونه که گفته شد بادام زمینی داری فواید بسیاری است که ما در اینجا به بررسی و آنالیز انرژی صد گرم بادام‌زمینی باکیفیت می پردازیم:

  • ۵۸۵ کالری
  • ۲۳.۶۸ گرم پروتئین
  • ۴۹.۶۶ گرم چربی
  • ۱.۵۵ گرم آب
  • ۸.۰۰ گرم فیبر
  • ۴.۱۸ کرم قند
  • ۰.۰۰ کلسترول

گلخانه تولید بادام‌زمینی باکیفیت آستانه

آستانه اشرفیه یکی از مراکز تولید و فروش بادام مرغوب است. این شهر به شهر بادام‌زمینی باکیفیت شهرت دارد؛ زیرا که زمین های این منطقه مختص به کشت بادام زمینی می باشد و می دانیم که بادام زمینی هم یکی از محصولات بومی کشت مناطق گرمسیر است.
سالیانه مقدار خیلی زیادی از گلخانه های بادام زمینی آستانه اشرفیه، بادام‌زمینی باکیفیت برداشت می شود.

اما هدف ما از ایجاد سایت فروش آنلاین بادام آستانه، تغییر در لگاریتم خرید و فروش به سبک قدیم است؛ زیرا که با وجود مشغله های فراوان، بسیاری از مردم زمان کافی برای چرخیدن در بازارهای شهر به جهت انجام خرید را ندارند.
این مجموعه فروش مدت زیادی است که در قالب دنیای مجازی فعالیت دارد و این امر سبب کاهش قیمت ها از سوی عرضه کنندگان است. این مرکز با هدف ایجاد خرید راحت و مقرون بصرفه، به همراه کیفیت بالا برای خریداران و فروش بیشتر که سبب سود بیشتر می شود، برای فروشندگان، شروع بکار کرده است.

بادام زمینی مرغوب

برای خرید بهترین بادام زمینی آستان اشرفیه، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و در صورت خرید عمده تخفیف های ویژه این مرکز فروش عمده بادام زمینی مرغوب را نیز شامل حال خود کنید

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.