مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

مشتریان اصلی بادام زمینی برشته

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده های دیگر از بادام زمینی برشتهتاثیر میزان برشتگی بر فروش بادام
بادام زمینی روکش دار

اصل بادام زمینی برشته که بیشتر برای استفاده در آجیل و خشکبار تهیه میگردد بسیار محبوب و پر طرفدار است.

زمانی که اصل بادام زمینی را برشته می‌کنیم در واقع بر میزان تردی و صدایی که در زیر دندان ها تولید می کند. افزوده می شود و حس خوبی را به مصرف کننده منتقل می‌کند. به همین جهت بیشتر افرادی که به خوردن خوراکی های ترد و پر سر و صدا علاقه دارند.  از آن لذت می برند از بین بچه ها و جوانان هستند. آنها در واقع مشتریان اصلی این محصول هستند. برای خریدن آن علاقه بیشتری از خود نشان می دهند. کما اینکه برشته کردن این محصول ارزش غذایی آن را کم نمی کند.

استفاده های دیگر از بادام زمینی برشته

شاید بیشتر افراد تصور کنند که بادام زمینی برشته صرفا برای مصرف در آجیل ها و یا تنقلات استفاده می شود. در حالی که ابدا این تصور درست نیست. استفاده در آجیل تنها یکی از گزینه های مصرف این محصول ارزشمند و پر مصرف است. بادام زمینی درحقیقت بعنوان یک دانه با ارزش غذایی بی نظیر است که از آن می توان در انواع غذاها و دسر ها استفاده کرد و از ارزش غذایی آن بهره مند شد.

علاوه بر مصارف متنوعی که در کشور ما از این محصول می شود. در کشور های دیگری چون هند و چین انواع غذاهای متنوع شیرینی جات محلی و حلواهای خوشمزه از آن تهیه می شود که مواد اصلی آن از این محصول تشکیل می گردد. به این دلیل که بادام برشته شده بسیار ترد است و قابلیت پودر شدن بالا تری دارد. و خوب آسیاب می شود و پس از آسیاب شدن آرد نرم و لطیفی به دست می آید.
از روغن آن هم برای درمان بیماری های پوستی و تقویت روده ها استفاده می شود. همچنین کره بادام زمینی یک صبحانه بی نظیر برای افراد مسن است که جایگزینی برای خود ندارد. استفاده از بادام زمینی برشته شده در صنایع شایع تر است و کابرد بیشتری دارد.

بادام زمینی برشته

تاثیر میزان برشتگی بر فروش بادام

افراد هر جامعه ای در واقع سلیقه ها و ذایقه های متفاوتی دارند. تولید کنندگان به خوبی بر این موضوع واقف هستند. تولید کنندگان موفق برای اینکه تمام افراد جامعه را راضی نگه دارد میزان و درصد برشتگی بادام زمینی برشته خود را درجه بندی می‌کند.
برخی ازاین خشک بار ها تا حدی که به سوختگی نرسند برشته می شوند اما برخی نیز با میزان برشتگی بسیار کمی وارد بازار فروش می شوند. این در واقع احترام به مشتری و ارباب شمردن مشتریان توسط تولید کنندگان موفق است.بادام زمینی برشته

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.