مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

نرخ کره بادام زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه کره بادام زمینی خانگیتوزیع انواع کره بادام
کره بادام‌زمینی شیرین

نرخ کره بادام زمینی، را میتوان ارز طریق سایت ها ویا شرکت های معتبر جویا شد.فروشگاه های اینترنتی مهم ترین مرجع خرید کره بادام زمینی خانگی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت می باشند.

طرز تهیه کره بادام زمینی خانگی

طرز تهیه کره بادام زمینی کار فوق العاده ساده ای می باشد. البته برای تهیه آن شما بایستی در منزل یک دستگاه غذاساز یا یک مخلوط کن داشته باشید. و علاوه بر این ها به اندکی صبر هم نیاز دارید.
طرز تهیه کره بادام زمینی خانگی به این ترتیب بوده که ابتدا بادام زمینی را به مدت ۱۰ دقیقه در فر حرارت دهید. تا خوب بو داده شود. بعد از خنک شدن بادام زمینی تفت داده شده، بادام زمینی را در یک مخلوط کن پر سرعت یا یک دستگاه غذاساز خانگی ریخته. و تا زمانی که کاملا به صورت خامه ای در نیامده. مخلوط کن را خاموش نکنید.

اگر در طول مخلوط کردن، بادام زمینی شما بیش از حد داغ شد. دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید. مخلوط بادام زمینی چند دقیقه خنک شود.

هنگامی که کره بادام شکل صاف و یک دست و خامه ای به خود گرفت. (البته این کار زمان بر است)، شما می توانید. هر نوع افزودنی( مانند نمک، دارچین، انواع ادویه های مختلف و وانیل) که مایل باشید. به مخلوط بادام زمینی خود اضافه کنید.زیرا باعث می شود. تا کره بادام زمینی شما طعم خاص تری نسبت به فروشگاه ها داشته باشد.

آنقدر مخلوط را هم بزنید، تا ادویه های اضافه شده کاملا ترکیب شده و محو شوند.
بعد اجازه دهید، تا کره بادام زمینی شما در دمای اتاق خنک شود .سپس این مخلوط را به یک شیشه مرباخوری منتقل کنید. شما می توانید .این کره را حداکثر تا ۲ هفته یا تا زمانی که نشانه هایی از خراب شدن را بر روی آن مشاهده نکرده اید. و یا بوی آن در یخچال تغییر نکرده، استفاده نماید.نرخ کره بادام زمینی، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد..

كره بادام زمینی

توزیع انواع کره بادام

هم اکنون توزیع انواع کره بادام زمینی ساده و انواع دیگر این محصولات به صورت مستقیم و غیر مستقیم با قیمت های تولیدی به متقاضیان عرضه می گردد. این محصولات به صورت روغن های آماده با خواص فراوان برای سیستم ایمنی بدن، تولید و راهی بازار خرید و فروش می شود.

توزیع انواع کره بادام زمینی ساده به دلیل کیفیت بالا و مرغوب بودن علاوه بر داخل به کشورهای دیگر نیز انجام می گیرد.

خرید کره خانگی به دلیل خاصیت بالای این محصول حائز اهمیت می باشد.

کره حاوی ویتامین های آ، د، ای و کا و همچنین مواد معدنی ضروری همچون منگنز، کروم، ید، روی، مس و سلنیوم می باشد.

توزیع کره بادام عموما در مراکز پخش این محصولات صورت می پذیرد.

کره بادام زمینی ساده

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.