مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

پخش کننده کره بادام زمینی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

کره بادام زمینی چه ویژگی دارد؟استعلام قیمت کره بادام خالص
پخش‌کننده کره بادام زمینی

پخش‌کننده کره بادام زمینی، به عرضه و توزیع محصولات باکیفیت، قیمت مناسب و بسته بندی درست برای رضایت و دسترسی مشتریان می پردازد. مصرف کنندگان و متقاضیان بایستی در زمان خرید کره بادام زمینی به طبیعی و خالص بودن آن دقت نمایند.

 

کره بادام زمینی چه ویژگی دارد؟

درواقع متوجه شوند کره بادام زمینی با شکر یا مواد افزودنی دیگر ترکیب نشده باشد. همینطور امکان افزودن چربی های ترانس نیز به کره بادام زمینی وجود دارد. در کره بادام زمینی های غیر طبیعی مقداری زیادی نمک اضافه می شود. می تواند برای کسانی که بدنبال بهره بردن از فواید کره بادام هستند، اثرات منفی داشته باشد.
کره بادام زمینی خالص از بادام زمینی سالم و با کیفیت ایرانی، بدون ترکیبات اضافی و نگهدارنده تهیه می شود.

کره بادام زمینی خالص حاوی ۸۵ درصد چربی غیر اشباع یا چربی خوب و حاوی ۱۵ درصد چربی اشباع شده یا چربی بد می باشد. درحقیقت نسبت به ۸۵ درصد چربی خوب، مقدارش خیلی ناچیز است.

کره بادام زمینی سرشار از پتاسیم، منیزیم، فسفر و ویتامین های B3,B6,B5 می باشد.
صد گرم کره بادام زمینی حاوی ۵۸۸ کالری انرژی است.
کره بادام زمینی بهترین انتخاب برای مادارنی که کودکان کم اشتها دارند، می باشد.

کره بادام زمینی یک صبحانه عالی برای کودکان کم غذا است. بچه های که در حال رشد هستند، نیاز به مصرف غذاهای با پروتیئن و انرژی بالا دارند. کره بادام زمینی به دلیل داشتن کالری و انرژی بالا در هر وعده از مصرف به مقدار کم می تواند، انرژی مورد نیاز بدن کودک را تامین کند.

کره بادام زمینی همچنین یک مکمل عالی برای ورزشکاران برای افزایش حجم عضلاتشان می باشد. همچنین می تواند، به عنوان یکی از غذاهای مفید برای بعد و قبل از تمرینهای ورزشی استفاده شود.
پخش‌کننده کره بادام زمینی به کیفیت محصول توجه می کند.

کره بادام زمینی با کیفیت

استعلام قیمت کره بادام خالص

مرکز پخش کره بادام زمینی ، انواع این محصولات را به صورت مستقیم و غیر مستقیم با قیمت های تولیدی به متقاضیان عرضه می کنند.شرکت های پخش مواد غذایی کره بادام زمینی را در بسته بندی های مختلف عرضه می نمایند، تا مصرف کنندگان با توجه به نیازشان اقدام به خرید این محصول ناب و خالص نمایند.
قیمت کره خالص برای کسانی که از شرکت پخش کره خالص اقدام به خرید این محصول می نمایند، قیمتی مناسب و به صرفه می باشد. بنابراین باعث اطمینان از کیفیت کره بادام زمینی خریداری شده می شود.

شما مصرف کننده عزیز می توانید به صورت آنلاین، استعلام قیمت کره بادام زمینی را انجام داده است. همچنین می توانید با اطلاع از قیمت روز اقدام به خرید نمایید.

کره بادام زمینی با کیفیت

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.