مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

پخش انواع کره بادام زمینی کاکائویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا مصرف کره بادام زمینی موجب چاقی می شود؟راهنمای خرید و پخش انواع کره بادام زمینی مرغوب
پخش انواع کره بادام زمینی

پخش انواع کره بادام زمینی کاکائویی در وزن ۲۵۰ گرمی و همچنین به صورت تک نفره ۲۵ گرمی و فله در وزن‌ ۱ کیلوگرمی تولید و به بازار عرضه می‌شود.
این کره حاصل ترکیب کره بادام‌زمینی ساده و کرم کاکائو می باشد. وجود کرم کاکائو در کره‌ بادام‌زمینی موجب افزایش رغبت کودکان به این محصول شده است. علاوه بر این کره بادام زمینی کاکائویی سرشار از فسفر بوده می باشد. این ویژگی باعث جلوگیری از بروز ضعف و خستگی می‌گردد.

کره بادام زمینی کاکوئویی می توان برای تهیه انواع دسر، کیک، کوکی و شیرینی، سس سالاد، شیک و بستنی و اسنک کره بادام زمینی با موز نیز استفاده نمود.مرکز پخش کره بادام زمینی کاکوئویی، انواع این محصولات را به صورت مستقیم و غیر مستقیم با قیمت های تولیدی به متقاضیان عرضه می کنند. این محصولات با خاصیت و مرغوب برای تقویت سیستم ایمنی بدن تولید و راهی بازار خرید و فروش می شوند. این کره به دلیل کیفیت بالا و مرغوب بودن به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

کره بادام زمینی جنس خوب

آیا مصرف کره بادام زمینی موجب چاقی می شود؟

کره بادام زمینی به دلیل داشتن چربی زیاد ، از نظر کالری متراکم است. این مورد برای برخی نگران کننده است. زیرا کالری اضافی ممکن است به مرور زمان به افزایش وزن منجر شود.
اگر چه کره بادام زمینی دارای کالری بالایی است. اما دارای چربی های سالم، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی ضروری می باشد. همچنین اعتدال در خوردن آن سبب اضافه وزن نمی شود.

افزایش وزن هنگامی اتفاق می افتد، که کالری بیشتری را نسبت به سوخت و ساز بدن دریافت کنید.
بنابراین ، کره بادام زمینی اگر اعتدال در خوردن آن رعایت گردد. منجر به افزایش وزن نمی شود. در ضمن تحقیقات نشان می دهد، مصرف کره بادام زمینی، بادام زمینی و سایر آجیل ها به کاهش وزن بدن نیز کمک می کند.

راهنمای خرید و پخش انواع کره بادام زمینی مرغوب

کره بادام زمینی عالی

کره بادام زمینی سالم و مرغوب حاوی مواد اضافی نمی باشد. اگر روی بسته‌بندی بیشتر کره‌های بادام زمینی را بخوانید، با فهرستی از موادی مانند شربت ذرت، روغن گیاهی هیدروژنه، مونوگلیسیرید، دی‌گلیسیرید و… روبه‌رو می‌شوید. کره بادام زمینی خالص از بادام زمینی بوداده درست می‌شود و به هیچ ماده‌ٔ شیمیایی نیاز ندارد.

این موضوع را هم بدانید که موادی مانند مونوگلیسیرید و دی‌گلیسیرید به کره بادام زمینی اضافه می‌شوند، تا از جدا شدن چربی کره از آن جلوگیری کنند. اگر پس از خرید کره کاکائویی دیدید که چربی کره از آن جدا شده و در قسمت بالایی ظرف آن جمع شده، یعنی طبیعی است. همچین در آن مواد افزودنی وجود ندارد.
پخش کره بادام زمینی کاکائویی از طریق فروشگاه های حضوری و اینترنتی صورت می گیرد.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.