مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

پخش کننده بادام زمینی با پوست اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین بادام زمینی با پوست اصفهانفروشگاه و پخش کننده بادام زمینی منصف پوست اصفهان
مرکز خرید بادام

پخش کننده بادام زمینی با پوست اصفهان بهترین بادام زمینی را به بازار ارائه می دهد. شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید محصول با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید.

بهترین بادام زمینی با پوست اصفهان

بادام زمینی با پوست اصفهان یکی از مغزهای بسیار مغذی است. حاوی مقادیر زیادی پروتئین می باشد. و جز مناسب ترین خوراکیها برای کسانی که در رشته بدنسازی کار می کنند. و یا کسانی که زیر وزن طبیعی هستند، محسوب می گردد.

ممکن است بسیاری از افراد از این مطلب آگاهی نداشته باشند. متخصصان تغذیه تاکید می کنند که اگر بادام زمینی با پوست و به صورت کره بادام زمینی خام حاوی پوست آن مصرف گردد. مقدار بیشتری از ریز مغذی ها را دارا می باشد.  و بیش از نوع بدون پوست و پاک شده آن خاصیت خواهد داشت. البته اگر هر نوع آن را ترجیح می دهید استفاده کنید باید بدانید که برای سلامتی بسیار مفید می باشد.

بادام زمینی با پوست اصفهان حاوی مقدار بسیار زیادی از آنتی اکسیدان پلی فنول بوده که نوع ابتدایی آن اسید پی ــ کوماریک نام گذاری شده است.
در بادام زمینی با پوست مقدار این اسید بیشتر است و در نتیجه محتوای آنتی اکسیدانی آن ۲۲ درصد بیشتر می باشد، یعنی اینکه که مقدار آنتی اکسیدان آن حتی از توت فرهنگی و تمشک هم بیشتر خواهد بود.

بادام زمینی با پوست بی نمک برای عروق و سرخرگ ‌های مصرف کنندگان بسیار مفید است.
یک چهارم فنجان بادام زمینی با پوست اصفهان به اندازه یک قاشق غذا خوری روغن زیتون حاوی چربی اشباع نشده می باشد. چربی‌ اشباع نشده برای کاهش کلسترول بد خون مفید است.

 

بادام زمینی با پوست

فروشگاه و پخش کننده بادام زمینی منصف پوست اصفهان

فروشگاه منصف بادام برای کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات مرغوب ترین بادام زمینی را به صورت اینترنتی به بازار ارائه می دهد.
بادام نصف جهان به علت دارا بودن ارزش غذایی بالا و کیفیت مناسب طرفداران زیادی دارد. سالانه میزان زیادی از این محصول تولید و به مصرف می رسد.
این مجموعه ی بزرگ برای فراهم آوردن آسایش مشتری با کیفیت ترین بادام نصف جهان را درب محل مورد نظر شما تحویل می دهد. جهت ثبت سفارش و خرید محصول می توانید با مشاورین این نمایندگی به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید.  از مشاوره ی رایگان قبل از خرید بهره مند شوید.

بادام زمینی با پوست

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.