مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

کارخانه تولید بادام‌زمینی عمده آستانه اشرفیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق کشت بادام‌زمینی  در ایرانبازار فروش بادام‌زمینی عمده درشت
بادام‌زمینی عمده آستانه

بادام‌زمینی عمده آستانه را بصورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه خرید کنید. نمایندگی کارخانه تولید بادام زمینی آستانه اشرفیه، قطب تولید بادام زمینی در کشور پذیرایی شما عزیزان است، خرید ارزان را از ما بخواهید.

مناطق کشت بادام‌زمینی  در ایران

طبق گزارش های به عمل آمده استان گیلان قطب تولید بادام زمینی در کشور است. که سالانه حدود ۷۰ در صد از تولید بادام‌زمینی عمده آستانه در کشور را به عهده دارد.
شهرستان آستانه اشرفیه یکی شهرهای موفق در کشت و برداشت بادام زمینی است. سالانه حدود دو هزار و ۵۰۷ هکتار از زمین های آستانه اشرفیه متعلق به کشت بادام زمینی عمده است. سالانه حدود ۱۱ هزار تن بادام زمینی برداشت می کنند.بادام زمینی عمده

شهرستان آستانه اشرفیه عنوان کیفیت برتر، بادام زمینی را نیز به خود اختصاص داده، بطوری که کیفیت بادام زمینی این شهر استان گیلان علاوه بر طعم و مزه خاصی که دارد. در بین بادام زمینی های تولید شده در دنیا اول است.
در کشور مان علاوه بر استان گیلان، استان اردبیل نیز در طی سال های اخیر موفقیت چشمگیری در عرصه تولید بادام زمینی کسب کرده که قابل تقدیر می باشد.
محصول بادام زمینی عمده در استان اردبیل به ترتیب در شهرستان های پارس آباد، بیله سوار، گرمی و کوثر کاشته می شود. این شهرستانها مخصوصا شهرستان پارس آباد موفق شده در طی چند سال اخیر تا ۷۰ در صد تولید بادام زمینی را نسبت به سالهای قبل در این شهر افزایش دهد.

بازار فروش بادام‌زمینی عمده درشت

با توجه به تولید عمده بادام و انواع بادام زمینی این کشت ها از محصولاتی هستند که از بازار خرید و فروش بالایی برخوردارند. امروزه کاسبان زیادی در این زمینه فعالیت دارند.
اگر شما نیز در این بازار هستید و جزو خریداران عمده بادام زمینی به شمار می روید. باید بدانید که یک خرید موفق هوش و ذکاوت بالایی را می طلبد. زیرا همه کاسبان آن انصافی را که در معامله باید باشد ندارند. به جز منافع خود به چیزی فکر نمی کنند.

بادام زمینی عمده

سالهاست که ما در امر فروش بادام درشت و انواع بادام‌زمینی فعالیت داریم.  همواره تلاش کرده ایم تا رضایت خریدارن را کسب کرده به نحوی که سالهاست مشتریان ثابت ما هستند. شما نیز می توانید جز خریداران ثابت ما شوید و از مزایای ما بهره بشوید.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.