مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

بازار عرضه کره بادام زمینی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع کرهقیمت عرضه کره بادام زمینی اصل
بازار عرضه کره بادام زمینی اصل

کره‌بادام‌ زمینی اصل از جمله خوراکی های پرطرفدار و خوش طعمی محسوب می شود. این محصول راحتی می تواند انرژی روزانه فرد را تامین نماید.
شواهد علمی نشان می دهد، خوردن بیشتر مغزهای گیاهی به مقدار ۴۲ گرم در روز می‌تواند خطر بیماری‌های قلبی را کاهش دهد.مصرف این محصول می‌تواند به‌عنوان بخشی از برنامه غذایی کم کلسترول و کم‌چربی اشباع‌شده محسوب شود.

مشخصات انواع کره

کره‌بادام‌ زمینی اصل میزان زیاد چربی‌های غیراشباع تک‌ زنجیره و مواد مغذی دیگر دارد. کره بادام زمینی یکی از خوراکی ها و میان وعده های مناسب برای کاهش وزن می‌باشد.
کره بادام زمینی سرشار از مواد مغذی و بسیار لذیذ می باشد.  می توان این ماده‌ی غذایی را با هر نوع خوراکی از میوه و شکلات گرفته تا ژله و کرفس، مصرف نمود.

عموماً کره بادام زمینی به دو صورت ساده و کرانچی موجود می باشد.کره بادام زمینی ساده به نام های رژیمی یا کرمی نیز شناخته می شود.

منظور از اسم ساده این است، که در آن تکه های بادام زمینی دیده نمی شوند. این محصول به صورت یک خمیر یک دست دیده می شود.
اما در داخل کره بادام زمینی کرانچی تکه های بادام زمینی به صورت خرد شده وجود دارند. در موقع خوردن و جویدن کاملا زیر دندان احساس می شوند. به همین علت به آن کره بادام زمینی کرانچی می گویند.
هر دو مدل این کره بادام زمینی طرفداران خاص خودش را دارد. بادام‌زمینی از نظر تغذیه‌ای همانند سایر مغزها می باشد. حدود نیمی از وزن آن از چربی تشکیل شده است.

بقیه وزن آن تقریباً به‌طور مساوی پروتئین و کربوهیدرات (همراه با فیبر) می‌باشد. حدود نیمی از کل چربی بادام‌زمینی چربی‌های تک پیوندی اشباع‌نشده هستند.
این همان چربی است که با سطح سالم‌تر لیپیدهای خون مرتبط می باشد. یک‌سوم چربی آن را چربی‌های چند غیراشباع تشکیل می‌دهد، که کاملاً در بادام‌زمینی از اسیدهای چرب امگا-۶ تشکیل‌شده است. حدود۱۴% چربی آن، به‌طور طبیعی اشباع‌شده است.

 

فروش بادام زمینی ریز

قیمت عرضه کره بادام زمینی اصل

بازار کره اصل با توجه به استقبال مشتریان از این ماده خوراکی باخاصیت از رونق خوبی برخوردار بوده و قیمت کره بادام زمینی در مقایسه با خواص بی شماری که دارا می باشد، بسیار ناچیز می باشد.

بازار عرضه کره بادام زمینی اصل به لطف استقبال بی نظیر مشتریان این محصول از بازار خوبی برخوردار می باشد و توانسته آمار و ارقام بالایی را با توجه به کیفیت خوبی که دارا می باشد، از آن خود نماید.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.