مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

عرضه کلی کره بادام زمینی رژیمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت کره بادام زمینيتولید عمده کره بادام زمینی رژیمی
کره بادام‌زمینی رژیمی

کره بادام‌زمینی رژیمی تمام خاصیت های کره بادام زمینی عادی را دارا می باشد. تنها تفاوت این کره رژیمی با نمونه دیگر کره بادام زمینی، حذف شکر و نمک و چربی از کره بادام زمینی رژیمی می باشد.

كره بادام زمين رژیمی به لحاظ حجم پایین کربوهیدرات و سدیم گزینه مناسبی برای مبتلایان به امراض قلبی، فشار خون و دیابت است. علاوه بر این میزان ویتامین E موجود در کره بادام زمینی بدون شکر و نمک، مانع از پیری زودرس پوست شده و فرآیند پیری را به تعویق می اندازد. ( مصرف ۲۸ گرم از آن حدود ۱۰ درصد نیاز روزانه بدن به این ویتامین را برآورده می سازد.

افراد لاغر هم در طول روز با مصرف حساب شده كره بادام زمينی می توانند، در كوتاه مدت با افزايش وزن خوبی روبرو شوند.
چربی‌های موجود در بادام‌ زمینی از نوع چربی‌های خوب هستند. به علاوه دارای فیتوسترول می باشد. بنابراین برای سلامت قلب و عروق مفيد است.

بررسی کیفیت کره بادام زمیني

در سالهای اخیر فواید کره بادام‌زمینی رژیمی در بین ما ایرانی‌ها شهرت یافته است.  همواره سعی بر آن بوده که در سبد غذایی خانوار‌ها گنجانده شود.
کره‌ی بادام‌زمینی از مواد غذایی پرانرژی و مفیدی می باشد. می‌تواند به‌عنوان صبحانه و میان‌وعده، افراد را برای شروع یک روز پرانرژی مهیا نماید.

در تهیه کره بادام زمینی، کیفیت بادام زمینی استفاده شده است. مراحل آماده سازی و بسته بندی آن‌ حائز اهمیت می باشد. کره بادام زمینی رژیمی حاوی پروتئين بالايی بوده است.  از اين رو برای ورزشكاران بسيار مفيد می باشد. همچنين بدون گلوتن است.

افراد چاق با مصرف كره بادام‌زمينی رژیمی قبل از وعده های غذایی مي توانند، اشتهای خود را كنترل كرده و از پرخوری جلوگيری كنند.  مقدار قابل توجهی پروتئين به بدن خود رسانده و در كوتاه مدت شاهد كاهش وزن خود باشند.

تولید عمده کره بادام زمینی رژیمی

تولید عمده کره بادام‌زمینی رژیمی توسط برترین کارخانه های تولید کننده صورت می گیرد. به همین دلیل عرضه کره رژیمی بادام‌ زمینی با کیفیت همواره رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

برند های مختلفی از کره بادام‌زمینی رژیمی به بازار های فروش عرضه می شوند. همینطور از قیمت های مختلفی نیز برخوردارند. این کره های بادام زمینی را می توان بدون داشتن هیچ نگرانی، طی یک یا دو وعده در روز مورد استفاده قرار داد. به این علت که داری چربی غیر اشباع شده بوده است.بنابراین کمک شایانی به کاهش وزن می کنند. عرضه کلی کره بادام‌زمینی رژیمی ، به عرضه و توزیع محصولات باکیفیت، قیمت مناسب و بسته بندی درست برای رضایت و دسترسی مشتریان می پردازد.