مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تامین کننده کره بادام زمینی ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه نگهداری کره بادام زمینیخرید مستقیم کره بادام
پخش انواع کره بادام زمینی

در تولید بادام زمینی که از آن کره بادام زمینی ارگانیک تولید می گردد. سم کشاورزی بسیار محدود به کار می رود. به همین جهت از خاصیت بالایی برخوردار می باشد.
از سوی دیگر در تولید این نوع از کره ها از شکر و همچنین مواد صنعتی کمتری استفاده می شود. اصالت و کیفیت محصول بیش از پیش حفظ می گردد.
کره بادام زمینی ارگانیک، یک خوراکی ناب، سالم و بسیار مقوی برای همگان به ویژه کودکان در حال رشد، ورزشکاران و حتی زنان باردارمی باشد.

امروزه تولید کنندگان فراوانی کره بادام زمینی ارگانیک را تولید و برای تامین نیاز بازار راهی بازارهای داخلی و خارجی می نمایند، تا به نیاز بازار به این محصول پاسخ دهند.

نحوه نگهداری کره بادام زمینی

ماندگاری کره بادام زمینی نسبت به سایر خوراکی های مشابه آن بسیار طولانی بوده است. بسیاری از مردم گمان می کنند، کره بادام زمینی هرگز خراب نمی شود.
کره بادام زمینی ماندگاری بالایی دارد. علت این مسئله چربی های فراوان و رطوبت نسبتا کم موجود در آن می باشد. شرایط نامساعدی برای رشد باکتری ها فراهم می کند.
نحوه تولید آن نیز در ماندگاری کره بادام زمینی نقش بسزایی دارد.
اکثر شرکت های تولید کننده، از تثبیت کننده هایی همچون روغن های گیاهی هیدروژنه یا روغن پالم و همچنین مواد نگهدارنده مانند بنزوات سدیم برای افزایش طول عمر مفید کره بادام زمینی استفاده می کنند.

استفاده از تثبیت کننده ها و نگهدارنده در کره بادام زمینی تجاری سبب آن گشته تا این محصول معمولا به مدت ۶ تا ۲۴ ماه در صورتی که درب آن باز نشده باشد. به مدت ۲ تا ۳ ماه بعد از باز شدن درب در محیط آشپزخانه سالم بماند.

کره بادام زمینی طبیعی بدون مواد تثبیت کننده نیز اگر درب آن باز نشود، معمولا چند ماه در آشپزخانه و به مدت ۱ سال در یخچال قابل نگهداری است. اگر درب آن باز گردد، از ۱ ماه تا ۳ تا ۴ ماه اگر در یخچال باشد، قابل استفاده است.

 

کره بادام زمینی عسلی

خرید مستقیم کره بادام

در بین کره های بادام یکی از محبوب ترین ها، خرید کره بادام زمینی ارگانیک می باشد. این محصول به دلیل داشتن کیفیت و خواص بسیار، از سوی مشتریان با استقبال خوبی روبرو گشته است. تولید کنندگان با تولید و تامین کره ارگانیک به نیاز مشتریان به این محصول به خوبی پاسخ داده  است.  نیاز بازار را برطرف می کنند.
خرید مستقیم کره بادام زمینی ارگانیک به مشتریان و متقاضیان این محصول این امکان را می دهد، تا محصولی با کیفیت و مرغوب و در عین حال با قیمت مناسب خریداری نمایند.

کره بادام زمینی با کیفیت

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.