مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید کننده عمده انواع کره بادام زمینی خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات راجع به ترکیبات کره بادام زمینی درجه یکصادرات کره بادام بسته بندی به عراق
کره بادام زمینی طبیعی

کره بادام زمینی به دو شکل صنعتی و خانگی تولید می‌شود. کره بادام زمینی خانگی به دلیل عدم وجود هر نوع ماده افزودنی و نگهدارنده کیفیت بهتری دارد و ارزش غذایی آن به طور کامل حفظ می‌شود.

به خاطر  این است که طرفدار بیشتری دارد. تولیدکننده عمده انواع کره بادام زمینی خانگی با حفظ کامل بهداشت و رعایت استانداردهای لازم این محصول را تولید و در سایت خود به صورت آنلاین به فروش می ‌رساند.

اطلاعات راجع به ترکیبات کره بادام زمینی درجه یک

همان گونه که می‌دانید اصلی ترین ترکیب و ماده پایه کره بادام زمینی همان دانه‌های بادام زمینی می‌باشد. می‌توان مواد دیگری را به عنوان طعم دهنده و شیرین کننده به کره اضافه کرد. از نظر استانداردهای غذایی هیچ مشکلی ندارد. و حتی برخی از این شیرین کننده‌ها ارزش غذایی بالایی دارند.

در این قسمت از مقاله اطلاعاتی راجع به ترکیبات کره بادام زمینی درجه یک بیان می‌کنیم. این محصول هیچ گونه افزودنی غیر مجاز یا ماده شیمیایی ندارد. و از نظر دارا بودن ترکیبات معدنی بسیار غنی است. جالب است بدانید تمام این املاح از خاک زیر کشت بادام زمینی به دست آمده و در دانه ها اندوخته شده اند.

این ترکیبات شامل گروه های مختلفی از ویتامین‌ها می‌شود. هر کدام با خواص آنتی اکسیدانی فراوان بخشی از بدن را ساپورت می کنند. پروتئین سرشار این کره به قدری بالا است که نمی توان به سادگی از آن گذشت. حتی پروتئین کره بادام زمینی با گوشت و حبوبات برابری می کند. اصلی ترین ترکیب این محصول چربی‌های غیر اشباع مفید هستند که برای بدن بسیار مفید اند.

سایر ریزمغذی‌ها مانند: کلسیم، آهن، پتاسیم، منیزیم، فسفر، فیبر و غیره نیز به نسبت‌های معینی در این محصول وجود دارند که نمی توان از تاثیر آن‌ها در بدن چشم پوشی کرد. شاید عجیب به نظر برسد اما می توان با اثبات ادعا گفت که کره بادام زمینی درجه یک غنی ترین ترکیبات معدنی را در خود دارد.

کره بادام زمینی خانگی

صادرات کره بادام بسته بندی به عراق

ایران برترین تولید کننده کره بادام زمینی در منطقه و اولین صادر کننده این محصول به کشورهای همسایه می باشد. این کره در انواع مختلف تولید و با افتخار صادر می‌شود. کارخانه کره بادام زمینی رژیمی کره‌های کم کالری، کره بادام زمینی بوداده صادراتی و سایر انواع این محصول را به بهترین شکل تولید، بسته بندی و عرضه می‌کند.

صادرات کره بادام زمینی بسته بندی به عراق بسیار پر رونق و پر سود است. صادرات این محصول و ثبت سفارشات به صورت اینترنتی در سایت مخصوص آن انجام می‌شود. رونق صادرات و فروش مستقیم باعث شده که کره بادام زمینی بسته بندی از قیمت معقولی برخوردار باشد.

کره بادام زمینی خانگی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.