مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

تولید کننده کره بادام زمینی شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کالری کره بادام زمینیصادرات انواع کره بادام
کره بادام زمینی مرغوب

بادام زمینی و کره بادام زمینی شیرین ، دارای مقدار فراوانی از پروتئین هستند. این محصول بیشتر ویتامین‌ها و املاحی که به سختی به‌دست می آیند، تأمین می‌کنند. این ویتامین‌ها و املاح شامل اسید فولیک، ویتامین ای، مس، سلنیوم، منیزیم، روی  است. همچنین رنگدانه‌های گیاهی و فیبر خوراکی می‌باشند. همچنین مصرف آن برای تمامی سنین بسیار مفید است.

اغلب کره بادام زمینی به صورت شیرین مصرف می‌گردد. بدین منظور می‌توان شیرین‌کننده ‌هایی ازجمله شکر یا عسل را به آن اضافه نمود. تولید بادام ‌زمینی در بسیاری از شهرهای کشور عزیزمان، خصوصا شهرهای شمالی توسط کشاورزان فعال در این عرصه انجام می گیرد. تولید کنندگان عمده کره بادام زمینی نیز با بهره گیری از بهترین نوع بادام زمینی اقدام به تهیه و عرضه این محصول در طعم های مختلف، می نمایند.

کره بادام زمینی جنس خوب

میزان کالری کره بادام زمینی

کالری بادام زمینی در هر ۱۰۰‌گرم حدود ۵۷۰ واحد و کالری یک دانه بادام زمینی برابر با ۷ واحد می باشد. میزان کالری کره بادام زمینی نیز در هر قاشق غذاخوری حدود ۹۴ واحد محاسبه می گردد.

پروتئین و چربی‌ها هر‌کدام حدود ۳۵ درصد و کربوهیدرات حدود ۶۵ درصد کالری روزانه را تشکیل می‌دهند. این میزان استاندارد باید در رژیم غذایی مورد توجه قرار بگیرد.
کالری یک قاشق مرباخوری کره بادام زمینی کمتر از ۵۰ واحد است.  در نوع خود ماده ‌غذایی سنگین و پرکالری محسوب می‌شود. در کنار تمام این موارد سبک زندگی افراد تعیین‌کننده میزان مصرف کالری است.

میزان کالری یک قاشق مرباخوری کره بادام زمینی برای بدن تمامی ‌افراد موردنیاز می باشد؛ چرا که بادام زمینی یکی از مغزهای روغنی مفید در تامین ارزش‌های غذایی مورد نیاز بدن است.

میزان کالری کره بادام زمینی برای استحکام استخوان و تقویت سیستم ایمنی بدن لازم و مفید است.
میزان کالری کره بادام زمینی از مواد با ارزش موجود در بادام تامین می گردد. عبارتند از: آهن، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، منگنز، مس، اسید‌چرب امگا ۶‌، فیبر، ‌سدیم، مواد‌معدنی، ‌کربوهیدرات و کالری که همگی این موارد انرژی مورد ‌نیاز بدن را فراهم می‌نمایند.

کره بادام زمینی خارجی

صادرات انواع کره بادام

تولید کنندگان با تولید کره بادام زمینی شیرین و انواع دیگر آن در کشورمان توانسته اند، رضایت مشتریان را جلب کنند. این نکته به افزایش میزان خرید این کره و انواع دیگر کره بادام زمینی در سطح جامعه منجر گردیده است.

این محصول علاوه بر رضایت مشتریان داخلی توانسته نظر مثبت مشتریان خارجی را نیز جلب نموده است. کره شیرین صادراتی هم اکنون به خارج از ایران نیز صادر می گردد. هم اکنون صادرات انواع بادام زمینی در بهبود اقتصاد داخلی نقش موثری داشته است.

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.