مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید عمده بادام زمینی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص بی نظیر بادام‌ زمینی درجه‌یک ارگانیکبادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیکویژگی های بادام‌ زمینی درجه‌یک ارگانیکخرید عمده بادام‌ زمینی
بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیک

بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیک، به کشورهای دیگر نیز صادرمی شود و خواص فراوانی دارد و خرید آنبه دو صورت فله و بسته بندی انجام می شود.

خواص بی نظیر بادام‌ زمینی درجه‌یک ارگانیک

پیش از خرید عمده بادام زمینی درجه یک  وقت آن رسیده است از خواص بی نظیر محصولی سخن بگوییم که کشور های دیگر در حسرت داشتن چنین منبع مغذی هستند. بادام زمینی یکی از پر خواص ترین حبوبات ایران به شمار می آید. این محصول در دو منطقه پار آباد مغان و آستانه اشرفیه به مقدار زیاد تولید می شود.  بادام زمینی در درمان انواع بیماری ها کاربرد دارد. معمولا کسانی که از دیابت، سرطان و کبد چرب رنج می برند می توانند با استفاده از بادام‌ زمینی دوز بیماری خود را کاهش دهند.

از طرفی بادام زمینی درمان مناسبی برای درمان یبوست است. حال خود بادام زمینی یا فرآورده های آن مثل روغن بادام‌ زمینی فرقی ندارد. معمولا پزشک ها به افرادی که سنگ کیسه صفرا دارند  توصیه می کنند از بادام زمینی استفاده کنند.  مشاوران به افرادی که قصد لاغری دارند پیشنهاد می کنند در روز یک یا دو بادام زمینی استفاده کنند. این گیاه اگر چه معده شما را سنگین می کند.  شما فکر می کنید که دیگر اشتهایی برای غذا خوردن ندارید اما در عین حال کالری روز بدن شما را تامین می کند.  حتی اگر شما به هیچ وجه غذا نخورید احساس ضعف نخواهید داشت.

بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیکویژگی های بادام‌ زمینی درجه‌یک ارگانیک

بادام زمینی در ایران در شهر پارس آباد و آستانه اشرفیه به مقدار زیاد تولید می شود. بنابراین تاجران بزرگ می توانند خرید عمده بادام زمینی درجه یک  را در این دو شهر انجام دهند. به صورتی که بزرگ ترین تجارت بادام‌ زمینی هر ساله متعلق به این دو شهر است. اما دلیل محبوبیت این بادام زمینی در بین کشور های مختلف چه چیزی می تواند باشد؟ اول این که این گیاه در اوایل اردیبهشت ماه کاشته و در اواخر شهریور برداشت می شود.  کشاورزان این دو منطقه تمام تلاش خود را می کنند که بتوانند خوشمزه ترین بادام‌ زمینی را تولید کنند.

اما دلیل مرغوبیت بادام زمینی پارس آباد و آستانه؟ این است که کشاورزان آبیاری مناسب ، کود دهی به موقع و مناسب را برای این گیاه انجام می دهند. هم چنین هیچ‌ گونه آهک را به زمین زراعی بادام زمینی نزدیک نمی کنند. بنابراین این نوع بادام زمینی از بادام زمینی های درجه یک به شمار می آید که باعث محبوبیت و خرید عمده بادام زمینی درجه یک  توسط بسیاری از کشور ها شده است . ویژگی های بادام زمینی در دو منطقه آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان به شرح زیر است:

  1. بادام زمینی این منطقه کاملا درشت و یک دست است.
  2. کشت آن حاصلخیز است. سالیانه به مقدار بسیار زیادی تولید می شود.
  3. دارای ۲۵ درصد پروتئین تام است.
  4.  مقدار زیادی چربی اشباع نشده دارد که برای سلامتی مفید است.

بادام‌زمینی درجه‌یک

خرید عمده بادام‌ زمینی

اگر شما نیز به بادام‌ زمینی ایران علاقه مند شدید می توانید خرید عمده بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیک  را از فروشگاه سعدی انجام دهید. توجه داشته باشید که خرید بادام زمینی به دو صورت فله و بسته بندی شده امکان پذیر است  که نوع بسته بندی شده به شما پیشنهاد می شود چرا که از لحاظ بهداشتی بهتر است. اما اگر برای سوپر مارکت و یا کارخانه خود نیاز به بادام زمینی دارید باید به  خرید عمده بادام زمینی اقدام کنید. بادام زمینی را می توان به شکل های متفاوتی تهیه کرد که قیمت ان ها نیز متفاوت است.

معمولا ما ایرانیان عادت داریم خرید عمده بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیک  را از بهترین و معتبر ترین فروشگاه ها انجام دهیم که این کار ما تحسین برانگیز است چرا که بادام زمینی تولید ایران چیزی نیست که بشود راحت و سر سری از آن گذشت بلکه باید به مکانی که از آن تهیه می شود بسیار دقت نمود. دلیل این همه رعایت در جزئیات چیست؟ بازار دلالان و فروشندگان بادام زمینی در ایران به دلیل تولید فراوان بسیار گرم شده است تا حدی که در این میان سهم‌ کشاورزان به پایین ترین میزان خود رسیده است و خرید از یک فرد غیر معتبر و یا فروشگاه معتبر باعث می شود که بدون اطلاع از  قیمت روز بادام زمینی  ما هزینه فراوان را بابت بادام زمینی پرداخت کنیم که به هیچ عنوان کیفیت ندارد.

 

بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیک

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *