مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بادام زمینی درجه یکمحصول بادام زمینیمصرف بادام‌زمینی درجه‌یک اعلاویژگی بادام زمینیبهترین راه تشخیص بادام‌زمینی درجه‌یک اعلامزایای بادام زمینی در کنار مرغوب بودن آن:خرید اینترنتی بادام‌زمینی درجه‌یک اعلاقیمت بادام‌زمینی درجه‌یک اعلااستعلام قیمت بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا از مرکز تولید
بادام‌زمینی‌ برشته

بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا، خشکبار مغذی و پرخاصیتی می باشد که سرشار ویتامین، فسفر می باشد و خواص درمانی نیز دارد و برای مو مفید می باشد

بادام زمینی

مشخصات بادام زمینی درجه یک

بادام زمینی یا زیر زمینی زیرزمینی ، در آمریکای جنوبی سرچشمه گرفته است و هم اکنون در سراسر مناطق گرمسیری مناطق گرم و معتدل دنیا رشد می کند.

این محصول در زمان گسترش اروپا در قرن شانزدهم توسط مردم بومی جهان جدید به طور گسترده پرورش یافت. و متعاقباً به اروپا ، آفریقا ، آسیا و جزایر اقیانوس آرام منتقل شد. همچنین بادام زمینی در زمان استعمار به کشورهای جنوب شرقی ایالات متحده معرفی شد. بادام زمینی در درجه اول به عنوان یک محصول باغی در ایالات متحده تا سال ۱۸۷۰ رشد می کرد.

به عنوان یک محصول مزرعه ، بادام زمینی معمولاً برای مرتع گراز تا حدود سال ۱۹۳۰ مورد استفاده قرار می گرفت.

بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

محصول بادام زمینی

محصول بادام زمینی در ایالات متحده از چهار نوع بازار از دو زیر گونه تشکیل شده است.   شامل انواع بازار ویرجینیا و Runner است. گونه دوم ،هایوجیا شامل دو گونه گیاه شناسی با اهمیت اقتصادی است. ولگاریس ، نوع بازار اسپانیا و  نوع بازار والنسیا. بادام زمینی ویرجینیا بزرگترین غلاف و دانه های دراز دارد ، در حالی که بادام زمینی انواع مختلفی از نوع ویرجینیا هستند.

انواع اسپانیایی دانه های گرد کوچکتر دارند و والنسیا از نظر اندازه و شکل متوسط ​​است. والنسیا در درجه اول در نیومکزیکو ، اسپانیایی در اوکلاهما و تگزاس و انواع دیگر در جنوب شرقی و تگزاس رشد می کند.

نوع روینده شامل ۷۰٪ تجارت خوراکی در ایالات متحده با ویرجینیا و اسپانیایی به ترتیب ۲۰ و ۱۰٪ است. بادام زمینی والنسیا به طور کلی کمتر از ۱ درصد بازار ایالات متحده را تشکیل می دهد. بادام زمینی به دلیل نیاز به درجه حرارت گرم ، فقط در کشورهای شمالی رشد کرده است. استفاده از انواع سازگار ضعیف و شیوه های تولید نادرست معمولاً منجر به بازده کم و آجیل با کیفیت پایین می شود.

با این حال ، بادام زمینی به عنوان یک محصول غذایی در مینسوتا و ویسکانسین از پتانسیل خوبی برخوردار است. و می تواند یک محصول نقدی جایگزین برای سویا ، ذرت ، سیب زمینی یا گیاه دانه ای باشد. و از تمام قسمت های گیاه بادام زمینی قابل استفاده است.

مصرف بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

بادام زمینی ، که در درجه اول برای مصرف انسان رشد می کند . به عنوان دانه های کامل دارای کاربردهای مختلفی است یا برای تهیه کره بادام زمینی ، روغن و سایر محصولات فرآوری می شود.

دانه حاوی ۲۵ تا ۳۲ درصد پروتئین (متوسط ​​۲۵ درصد پروتئین قابل هضم) و روغن ۴۲ تا ۵۲ درصد است. یک پیمانه بادام زمینی دارای انرژی غذایی بالایی است. و تقریباً همان مقدار انرژی را به همراه ۲ پوند گوشت گاو ، ۱٫۵ پوند پنیر چدار ، ۹ پیمانه شیر یا ۳۶ تخم مرغ با اندازه متوسط ​​فراهم می کند. همچنین به طور عمده به عنوان دانه بو داده یا کره بادام زمینی در ایالات متحده در مقایسه با روغن به عنوان سایر نقاط جهان مصرف می شود.

آمریکایی ها هر روز حدود ۴ میلیون پوند (وزن بدون چربی) بادام زمینی می خورند. تقریبا دو سوم کل بادام زمینی ایالات متحده برای محصولات غذایی استفاده می شود. که بیشتر آنها در کره بادام زمینی ساخته می شود.

بادام زمینی نمکی و پوسته شده ، آب نبات ، و بادام زمینی بو داده شده رایج ترین مورد استفاده بعدی برای بادام زمینی های تولید شده در این کشور است. یک سوم باقیمانده از تولید سالانه برای بذر ، خوراک ، تولید روغن یا به عنوان غذا یا روغن صادر می شود.بادام‌زمینی درجه‌یک

ویژگی بادام زمینی

بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا یک حبوبات خود گرده افشانی ، نامشخص ، سالانه و علفی است. گرده افشانی متقاطع طبیعی به دلیل گل های غیر معمولی یا عمل زنبورها با سرعت کمتر از ۱٪ تا بیشتر از ۶٪ اتفاق می افتد.

میوه یک غلاف با یک تا پنج دانه است. که در زیر یک ساختار سوزنی به نام یک میخ ، یک ساختار تخمدان دراز شکل می گیرد. همچنین، گیاهی علفی سالانه است که به ارتفاع ۳۰ تا ۵۰ سانتی متر رشد می کند.بادام زمینی با یک قلاب چوبی به خوبی توسعه یافته است. و بسیاری از ریشه ها و گره های جانبی قابل ساختن است.

برگها برعكس بوده و با چهار جزوه برافراشته شده اند. هر جزوه به طول ۱ تا ۷ سانتی متر و در عرض ۱ تا ۳ سانتی متر است. گلها به طول ۱٫۰ تا ۱٫۵ سانتی متر ، نارنجی زرد روشن یا زرد مایل به سبز با روکش مایل به قرمز است. آنها در خوشه های زیر بغل در ساقه های بالای زمین متولد می شوند. و فقط یک روز دوام می آورند. ممکن است در هر گره یک تا چند گل وجود داشته باشد. و در گره های پایین معمولاً فراوان است.

اولین گلها در ۴ تا ۶ هفته پس از کاشت ظاهر می شوند و حداکثر تولید گل ۶ تا ۱۰ هفته پس از کاشت رخ می دهد. ۸ تا ۱۴ روز پس از گرده افشانی ، ساقه کوتاهی در پایه تخمدان دراز می شود تا یک ساختار نخ مانند مانند معروف به “میخ” ایجاد کند. این تخمدان را از ۵ تا ۸ سانتی متر به داخل خاک منتقل می کند ، جایی که به یک غلاف تبدیل می شود. غلافها ۳ تا ۷ سانتی متر طول دارند ، به طور معمول حاوی یک تا چهار دانه هستند.

بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

.

بهترین راه تشخیص بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

خوردن آن است. قبل از خرید هر آجیلی آن را بچشید البته نباید خیلی از این مسیر مطمئن باشید.

چرا که در اکثر بادام زمینی اندکی خراب وجود دارد و احتمالا چشیدن طعم نمی تواند همیشه کارساز باشد. بادام زمینی با طعم تند، خیلی شور و یا ترش گزینه های مناسبی نیستند زیرا بو دادن بادام زمینی کهنه با آبلیمو یا سایر ادویه ها مانع از تشخیص کهنگی آن توسط مشتری می شود و طعم اصلی آن را پنهان می کند.

همچنین طعم بیات و ماندگی از دیگر نشانه های کهنه بودن بادام زمینی است. هر گونه بوی ترشیدگی، رطوبت و نا نیزعلامت هشداری برای شناخت بادام زمینی کهنه است. بعضی از متخلفان برای جلوه دادن به محصولات خود از رنگ های غیر مجاز خوراکی استفاده می کنند. که این گونه رنگ ها از عوامل ایجاد و بروز سرطان ها و ناراحتی های کبد هستند. زیرا بعضی از آن ها را با مواد شیمیایی رنگ میکنند. و یا از رنگ های طبیعی مثل زردچوبه استفاده می شود.

مزایای بادام زمینی در کنار مرغوب بودن آن:

  1. ۱٫ حمایت از سلامت قلب

بادام زمینی حاوی چربیهای اشباع نشده اشباع نشده و غیر اشباع نسبت به چربیهای اشباع شده است. این نسبت چربی باعث می شود. بادام زمینی برای قلب بهتر از منابع چربی با نسبت بیشتری از چربیهای اشباع باشد.

  1. ۲٫ حفظ وزن سالم

از آنجا که بادام زمینی پر از چربی های سالم ، پروتئین و فیبر است. یک میان وعده رضایت بخش را ایجاد می کنند. خوردن آنها با اعتدال ممکن است به فرد در حفظ وزن سالم کمک کند.

  1. ۳٫ مدیریت میزان قند خون

بادام زمینی یک غذای عالی برای افراد مبتلا به دیابت یا خطر دیابت است. بادام زمینی از شاخص قند خون پایین (GI) برخوردار است. به این معنی که باعث ایجاد سنبله های بزرگ در قند خون نمی شود.

 

  1. بادام زمینی به کنترل میزان قند خون کمک می کند زیرا از نظر کربوهیدرات نسبتاً کم اما دارای پروتئین ، چربی و فیبر هستند. فیبر فرآیندهای گوارشی را کند می کند و باعث می شود آزادتر انرژی حاصل شود و پروتئین برای تجزیه بیشتر از کربوهیدرات های ساده طول می کشد.

بادام‌زمینی درجه‌یک

خرید اینترنتی بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

خرید آنلاین بادام زمینی، جزو آن دسته از تنقلات خوشمزه و پرطرفداری است که مغذی و مفیدو بسیار پرخاصیت می باشد. بادام مینی خوشمزه از گیاهان بومی آمریکای جنوبی می باشد. که می توان آن را در گروه آجیل ها دسته بندی کرد. خرید این خوراکی خوش طعم، می تواند همه ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین کند. برای خرید آنلاین انواع بادام زمینی باکیفیت می توانید به فروشگاه اینترنتی آجیل هفت مغز مراجعه کنید. قیمت بادام زمینی با پوست و بدون پوست در سایت آجیل و خشکبار هفت مغز مناسب و به صرفه می باشد.

بادام‌زمینی

قیمت بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

پسته شامییا همان بادام زمینی، برای عضله سازی و افزایش جذب پروتئین گزینه بسیار مناسبی برای میان وعده ی ورزش کاران به خصوص بدنسازان حرفه ای می باشد. بادام کوهی، همچنین دارای مقدار زیادی ید می باشد. این محصول برای مبتلایان به بیماری های گواتر توصیه میشود. فروش آجیل هفت مغز، مرکز فروش این محصول می باشد، که شما میتوانید با تهیه این محصول از خواص بسیار مفید آن بهره مند شوید. یکی از بهترین نوع این دانه مقوی، محصول آستانه می باشد. آجیل و خشکبار هفت مغز مرکز فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه قیمت مناسب و به صرفه ای دارد و شما می توانید برای خرید بادام زمینی آستانه اشرفیه اقدام به خرید کنید.

بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

استعلام قیمت بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا از مرکز تولید

بادام زمینی در ایران در مناطق مختلفی نظیر کردستان، خراسان، مینو دشت و … کشت می شود . از شهرستان های آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان می توان به عنوان دو شهر مهم به عنوان قطب تولید این محصول نام برد.

قیمت بادام زمینی با توجه به انواع مختلف آن اعم از غلاف دار، بدون غلاف، بصورت آجیلی ، خام و یا طعم دار بودن و … متفاوت می باشد. علاوه بر این موارد قیمت خرید بادام زمینی از کشاورز و تحویل بدون واسطه آن به مشتری به مراتب ارزان تر می باشد.

تجار و صادر کنندگان محترم می توانند جهت خرید عمده بادام زمینی با دفتر نمایندگی در شهر آستانه بدون واسطه و مستقیم در ارتباط باشند.

 

بادام‌زمینی درجه‌یک اعلا

فروش گز
بادام زمینی سعدی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

? مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین بادام زمینی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که بادام زمینی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
? کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید