مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید بادام زمینی آجیلی ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

چه نکاتی را در هنگام خرید بادام زمینی توجه کنیم؟چه نکاتی را در هنگام خرید بادام زمینی توجه کنیم؟خواص درمانی بادام رمینی خامفواید بادام رمینی و ویژگی های آنچگونه بازدهی کامل از محصول بادام زمینی ازصفر تا صد را داشته باشیم پيـشنهاد هاي  ارايه شده برای محصولات بادام زمینی در بازار فروشنکاتی جهت خرید بادام زمینی:دیگر نکات و آنچه باید راجب خرید بادام زمینی آجیلی بدانید

خرید بادام زمینی آجیلی ، به صورت عمده در نمایندگی ها و مراکز فروش این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب و بسته بندی خوب در دسترس است.

بادام‌زمینی‌صادراتی‌اعلا

چه نکاتی را در هنگام خرید بادام زمینی توجه کنیم؟

آجیل و کره آجیل چربیهای اشباع نشده اشباع ، پروتئین ، کمی فیبر و مجموعه ای از ویتامین ها ، مواد معدنی و فیتوشیمیایی را فراهم می کنند. بیشتر آنها به میزان روزانه مصرف فولات و سایر ویتامین های B کمک شایانی می کنند. آنها همچنین ویتامین E بعضی از آنها منابع قابل توجهی هستند) ، مس ، منیزیم و پتاسیم هستند.

آجیل برزیل منبع خوبی از سلنیم است.گردو در اسید آلفا لینولنیک ، یک چربی امگا ۳ ثروتمند است. بادام منبع غافلگیرکننده کلسیم است. فیتوشیمیایی موجود در آجیل ها شامل اسید اللاژیک ، پلی فنول ها و ساپونین ها است.  همگی دارای فعالیت آنتی اکسیدانی هستند. استرول ها در آجیل به کاهش کلسترول کمک می کنند . در حالی که آرژنین ، یک اسید آمینه ، رگ های خونی را شل می کند. همینطور لخته شدن خون را مهار می کند.

چه نکاتی را در هنگام خرید بادام زمینی توجه کنیم؟خواص درمانی بادام رمینی خام

 

تعدادی از مطالعات نشان داده اند که آجیل با کاهش سطح کلسترول خون و بهبود سایر عوامل خطرناک کرونر می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد.

در مطالعه بهداشت پرستاران ، خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ در خانم هایی که حداقل ۵ بار در هفته یک اونس آجیل می خورند . همچنین، مصرف کره بادام زمینی را در خانمها (یک قاشق غذاخوری بیشتر روزهای هفته) با خطر کمتری از بیماری قلبی عروقی مرتبط کرده است.  همانطور که در یک مطالعه دیگر نشان داده شده است ، بادام حتی می تواند به عنوان prebiotics عمل کند. باعث افزایش جمعیت باکتری های مفید در دستگاه گوارش شود.

بسیاری از مردم فکر می کنند آجیل به دلیل داشتن چربی زیاد و کالری زیاد ، “چاق کننده هستند”. اما مطالعات نشان می دهد که اضافه کردن آجیل به رژیم غذایی معمول شما منجر به افزایش وزن در صورت وجود نخواهد شد.  اگر کالری های آنها را جبران کنید ، هیچ وزنه ای کسب نمی کنید. در برخی تحقیقات ، رژیم های غذایی در هنگام خوردن آجیل در واقع وزن بیشتری را از دست داده اند.

خواص درمانی بادام رمینی خام

 

فواید بادام رمینی و ویژگی های آن

بادام زمینی در میان بسیاری دیگر انبار مواد مغذی مانند نیاسین ، فولات ، ویتامین E است. سرشار از فیبر و پروتئین ، بدن را با انرژی می سوخت و بدن فرد را برای انجام هرگونه فعالیت بدنی خسته کننده آماده می کند.

این نوع کره آجیل است که به دلیل تقویت متابولیسم و ​​ایمنی بدن مشهور است. بهترین مصرف در یک صبح زمستانی ، از هوای سرد و بیماریهای همراه آن محافظت می کند. کره بادام زمینی به دلیل دارا بودن چربی های اشباع شده و چربی های ترانس به نفع نسخه بهتر آن است.  انواع اشباع نشده و اشباع شده ، که برای تنظیم سطح قند خون در بدن شناخته شده است .

برای شروع روز خود به روشی قدرتمند می توان از صبح به چند طریق با نان تست ، پنکیک گندم سیاه ، جو دوسر ، قهوه یا اسموتی تهیه کرد. به دلیل شیرین بودن طبیعی در سیر کردن شکر و گرسنگی بسیار مفید است.

این ماده همچنین به دلیل مقدار مواد مغذی موجود در غذای مجرد آن بسیار پر شده است . معمولاً شامل پتاسیم ، منیزیم و مقدار زیادی فیبر در رژیم غذایی است. براي محاسبه ي قيمت سايه اي ارز ، از شاخص قيمت مصرف كننـده در آمريكـا و ايـران اسـتفاده شده است. نرخ رسمي ارز در داخل نيز از سايت بانك مركزي گرفته شد .

فواید بادام رمینی و ویژگی های آن

چگونه بازدهی کامل از محصول بادام زمینی ازصفر تا صد را داشته باشیم

۱: در بسياري از مناطق مورد مطالعه ، خرید بادام زمینی آجیلی و فروش آن مرسوم اسـت.  طبيعتـاً فروشـندگان سعي مي كنند كه آب را با بالاترين قيمت ممكن به فروش رسانند. با اين فرض ، قيمـت سـايه اي آب معادل نرخ آن در بازار مناطق گوناگون در نظر گرفته شد. در مناطقي كه خريد و فروش آب مرسوم نبوده، تفاوت اجاره زمين براي مرغوب ترين محصول منطقه با و بدون آب به عنـوان قيمـت سـايه اي آب در نظر گرفته شد .

۲ كارگر: عمليات باغباني از جمله كارهاي سخت در كشاورزي بوده  است. دستمزد پرداختي به كارگران باغباني معمولاً بالاتر از فعاليتهاي ديگر است . به همين دليل، نرخ دستمزد نيروي كار معادل قيمت سايهاي آن فرض شده است.

۳ -زمين: دربسياري از مناطق، بادام در زمين ييها كشت شده است كه قابليت زراعي پاييني داشته اند.  معمولاً قابليت باغباني دارند، لذا ارزش اجاره ي اراضي مشابه، بهعنوان قيمت سايهاي زمين مد نظر قرار گرفته است .

۴ -سرمايه : سرمايه ی مورد نياز در توليد بادام،شامل سه بخش سرمايه گذاري اوليه، هزينه نگهداري باغ در دوره اي نهالي و هزينه ي ساليانه ي باغ بارور در دوره ي بهره برداري است.

چگونه بازدهی کامل از محصول بادام زمینی ازصفر تا صد را داشته باشیم

 پيـشنهاد هاي  ارايه شده برای محصولات بادام زمینی در بازار فروش

  • ۱ به دليل بالا بودن قيمت بادام در مقايسه با ساير محصولات باغي و بمنظور تسهيل گردش بازار، تامين اعتبار كافي در فصل برداشت براي عوامل بازار بويژه خريداران محلي توصيه ميشود.
  • ۲ با توجه به عدم توانايي براي تاثيرگذاري بر قيمت جهاني و بمنظور حفظ قدرت رقابت در اين بازار ، لازم است برنامه هاي آموزشي، ترويجي و زير ساختاري براي كاهش هزينه ای توليد باغهاي بادام در دستور كار معاونت باغباني وزارت جهاد كشاورزي قرار گيرد.
  • ۳ بمنظور افزايش ارزش افزوده در بازار داخلي و فراهم آوردن شرايط بهتر براي صادرات بادام، ترويج عملياتي چون درجهبندي، بسته بندي و فرآوري بادام و مغز آن توصيه ميشود.
  • خرید بادام زمینی آجیلی ، به صورت عمده در دسترس است.
  • ۴ با توجه به افزايش واردات مغز بادام در سالهاي اخير و بمنظور حمايت از توليد داخلي، لازم است. در كوتاه مدت تعرفهاي مناسب بر واردات بادام اعمال شود البته، اين تعرفه نبايد به گونهاي باشد كه ورود غيرقانوني بادام را تشويق كند .
  • ۵ با توجه به بند ۶ لازم است با تنظيم برنامههايي براي افزايش كارايي فني و تخصيصي توليدكنندگان بادام، قيمت تمام شدهي آن در داخل كشور كاهش يابد . مجله ي تحقيقات اقتصاد كشاورزي /جلد ۲ / شماره ۲ي / تابستان ۱۳۸۹ ۸۷ –
  • ۶ بمنظور يافتن بازارهاي جديد صادراتي و افزايش نفوذ در بازارهاي كنوني، حمايت از صادركنندگان بادام براي شركت در نمايشگاه هاي خارجي و يا انجام تبليغات در آن كشورها توصيه ميشود .
  • ۷ به جز عمليات نگهداري و فروش، نوع و ميزان انجام سايرخدمات در مراحل پس از مزرعه تا مصرف ناچيز و شامل مغز كردن بادام به وسيله ي خريداران محلي يا عمده فروشان مي باشد.

 پيـشنهاد هاي  ارايه شده برای محصولات بادام زمینی در بازار فروش

 

نکاتی جهت خرید بادام زمینی:

ارگانیک و اصلی آن را بخرید

همیشه از همه بادام زمینی طبیعی ، ارگانیک و هیدروژنه خودداری کنید. کره بادام زمینی از بو دادن و بلغور کردن آجیل ها تهیه می شود. سپس آسیاب کردن آن با یک غنی شدن صاف یک محصول نهایی را ایجاد می کند. در طول راه ، روش های خاصی وجود دارد. نمایندگان تولید افراط می کنند که می تواند فریب دهنده مصرف کننده هایی باشد که خیلی آگاه نیستند. هنگام خرید باید در نظر داشته باشید که همیشه از نظر نوع طبیعی و ارگانیک دست به دست شوید.

بدون شکر اضافه باشد.

کره بادام زمینی تولید شده به طور کلی حاوی شکر است.  آن را برای مصرف کننده هایی که همیشه تمایل به انتخاب یک نسخه شیرین تر دارند . حاوی شکر و در نتیجه افزایش فروش آنها باشد. همچنین ، برای “تنوع طبیعی” که حاوی شکر اضافه شده در حدود ۳-۵ گرم نیست ، قرار نگیرید .  برابر با ۱ قاشق چایخوری در هر ۲ قاشق غذاخوری است. فقط به دنبال کره بادام زمینی باشید که کاملاً عاری از شکر باشد . از شربت ذرت ، ملاس گرفته تا عسل و استویا و غیره.

دیگر نکات و آنچه باید راجب خرید بادام زمینی آجیلی بدانید

روغن اضافه نشده باشد.

وجود روغن هیدروژنه در کره بادام زمینی شما می تواند منبع چربی های ترانس باشد . به دلیل بیماری قلبی ، سکته های مغزی و سایر بیماریهای مرتبط با کلسترول شناخته شده است. بیشتر اوقات ، کره بادام زمینی حاوی امولسیفایر است .  اینها می توانند به صورت روغن نخل اضافه شده باشند که برای سلامتی قلب فرد مضر است. یک نوع کره سالم بادام زمینی سالم یا باید هیچ اثری از مواد فوق نباشد یا روغن نارگیل را به جای آن به عنوان یک جایگزین در اختیار داشته باشد.

از مواد ارگانید باشد.

به یاد داشته باشید که مواد تشکیل دهنده کمتر بهتر است. باید به دنبال کره بادام زمینی با دو یا کمتر مواد تشکیل دهنده آن بود که تا حد زیادی باید شامل خوبی های بادام زمینی و بدون مواد نگهدارنده اضافه شده به شکل قند یا نمک بیش از حد باشد. مراقب بسته های با “چربی های کم شده” باشید زیرا برای جبران آن ، مارک های کره بادام زمینی جایگزین های نشاسته ای به آن اضافه می کنند . ثابت می کند حتی از انواع قبلی آن نیز مضر است.

نکاتی جهت خرید بادام زمینی

 

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *