مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

صادرات انواع بادام زمینی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای تولید بادامپخش عمده بادام‌زمینی ایرانی
واردات بادام‌زمینی پوست دار

صادرات انواع بادام‌زمینی ایرانی به سایر کشورها سبب افزایش سطح رقابت در بازارهاي جهاني و ورود ارز و رشد اقتصادی کشور می شود. بادام‌زمینی ایرانی مناطقی چون آستانه اشرفیه، پارس آباد دشت مغان و جنوب، با توجه به کیفیتی که در انواع ارقام آنها مشاهده شده است. شرایط ویژه ای برای صادرات دارند.
بادام‌زمینی به عنوان یکی از دانه های مغذی و پرخاصیت. نه تنها در داخل کشور، بلکه در بازارهای خارجی نیز از فروش ویژه ای برخوردار بوده است. در واقعا با هدف ارتقای سطح سلامت افراد جامعه. امروزه شاهد تولید انواع بادام‌زمینی مرغوب و درجه یک در کشورمان هستیم.
با توجه به مرغوبیت بادام‌زمینی ایرانی و بازار پسند خوبی که این محصول در بازار هدف جهانی داشته. شرایط ویژه ای برای صادرات بادام زمینی ایرانی نیز به وجود آمده است. هم اکنون تجار داخلی و خارجی می توانند از این شرایط ویژه، نهایت استفاده را برده باشند.

صادرات انواع بادام زمینی ایرانی

 

راهنمای تولید بادام

حتما می دانید که مراحل تولید بادام‌زمینی می تواند در کیفیت محصول نهایی، نقش چشمگیری را داشته باشد. در حقیقت اگر کشاورزان می خواهند که در بازار داخل و خصوصا در بازارهای بین المللی؛ محصولشان از قدرت فروش بالایی برخوردار باشد.

قطعا بایستی تمرکز ویژه ای بر روی کیفیت مراحل کاشت و برداشت بادام زمینی، نمایند. قبل از تکثیر بادام‌زمینی، توجه به فاکتورهای ذیل می تواند اهمیت بالایی داشته باشد:

  • استفاده از خاک های با بافت شنی
  • فراهم کردن دمای ایده آل بین ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتی گراد
  • آبیای در زمان مناسب به طوری که رطوبت خاک حفظ گردد اما از خیس شدن آن خودداری کنید.
  • نور مناسب و ایده آل را فراموش نکنید.
  • از کودهای فسفاته و کامل استفاده شود.

به جرئت می توان ادعا کرد که در ایران، انواع بادام‌زمینی ایرانی تولید و برداشت شده در آستانه اشرفیه و پاس آباد دشت مغان، از کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. کشاورزان در این منطقه بدون هیچگونه مواد شیمایی، بهترین بادام‌زمینی ایرانی خوشمزه و کاملا ارگانیک را برداشت کرده است.

بادام زمینی ایرانی

پخش عمده بادام‌زمینی ایرانی

پخش عمده بهترین بادام‌زمینی ایرانی هم اکنون توسط گروه کشت و صنعت سعدی با قیمت واقعی و بدون هیچ واسطه ای به انجام می رسد. این مرکز به تمامی تجار که قصد صادرات انواع بادام‌زمینی ایرانی به بازارهای خارجی را داشته نیز، مشاوره های کاربردی ارائه می دهد.

تهیه این محصول ایرانی مستقیما از دل زمین های کشاورزی به دو شکل فله یا بسته بندی شده. می تواند تضمین کننده ی کیفیت و قیمت بادام‌زمینی برای تمامی خریداران باشد. پس کافی است همین حالا بدون نیاز به مراجعه حضوری، در کمترین زمان ممکن، بهترین بادام زمینی ارگانیک ایران را سفارش خرید عمده دهید.

بادام زمینی ایرانی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.