مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

فروشنده انواع بادام‌زمینی باپوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد مغذی بادام‌زمینی باپوستمصرف بادام‌زمینی باپوستفروشنده انواع بادام‌زمینی باپوست به قیمت تولید

فروشنده انواع بادام‌زمینی باپوست با توجه به پرطرفدار بودن انواع آجیل، تعداد وب سایت های فروشنده این محصولات نیز در بازار زیاد می باشد.

بادام‌زمینی

مواد مغذی بادام‌زمینی باپوست

ویژگی های به عنوان مشخصات بادام‌زمینی باپوست درجه یک توسط منابع مختلف بیان می شود. یکدست بودن رنگ بادام زمینی را می توان از مهم ترین مشخصات بادام زمینی با کیفیت دانست.

از مقرون‌ به‌ صرفه‌ ترین انواع آجیل موجود در بازار می توان بادام زمینی یا پسته شامی را نام برد. سرشار از پلی فنل، آنتی‌ اکسیدان، اسیدآمینه و پروتئین گیاهی می باشد. اگر بخواهیم مواد مغذی بادام زمینی را به صورت خلاصه و فهرست وار بیان کنیم در هر صد گرم بادام زمینی به صورت تقریبی:

پروتئین ۲۵٫۸۰ گرم

فیبر ۸٫۵۰ گرم

چربی ۴۹٫۲۴ گرم

کربوهیدرات ۱۶٫۱۳ گرم

 

بادام زمینی

مصرف بادام‌زمینی باپوست

مصرف بادام زمینی، می تواند بخش عمده ای از ویتامین های مورد نیاز بدن از جمله کلسیم، آهن و… را تامین کند. با توجه فراوان و قیمت  مناسب تری که نسبت به دیگر انواع آجیل دارد. از طرفداران خاص خود نیز برخوردار می باشد. بخش عمده ای از بادام‌زمینی مورد نیاز کشور، توسط استان های شمالی و بخصوص استان گیلان تامین می شود.

طبق آخرین آمار و برآورد های انجام شده بیش از ۸۰ درصد بادام زمینی های تولیدی داخل کشور، محصول شهرستان آستانه اشرفیه در استان گیلان می باشد. در شهرستان های دیگر این استان مانند تالش، رشت، رودبار و بندرانزلی نیز بادام‌زمینی کشت می شود. به دلیل کشت گسترده این محصول در این استان مراکز پخش و توزیع بسیاری نیز به فعالیت در زمینه ی فروش و ارسال این محصول به استان های مختلف فعالیت می کنند. برای خرید بادام‌زمینی باپوست در بسته بندی هایی با اندازه های مختلف می توان به صورت حضوری یا اینترنتی به مراکز یا وب سایت های مختلف فروش مواد غذایی، در سراسر کشور مراجعه نمود.

فروشنده انواع بادام‌زمینی باپوست ، توانسته موقعيتي را فراهم کند تا خريدارها بتوانندبه راحتي محصولات خوددست پيدا کنند.

فروشنده انواع بادام زمینی با پوست

فروشنده انواع بادام‌زمینی باپوست به قیمت تولید

 

استان های تولید کننده بادام‌زمینی باپوست، با توجه به کیفیت ان، این محصول را با قیمت مختلفی به بازار عرضه می نمایند. برخی از مراکز پخش و توزیع، برای جذب مشتری اقدام به فروش بادام زمینی با پوست ارزان قیمت می نمایند. بررسی مشخصات ظاهری و مزه ی بادام‌زمینی های ارزان قیمت موجود در بازار از اهمیت بالایی برخوردار است.  ممکن است ارزان بودن محصول به دلیل کیفیت پایین یا بی کیفیت بودن آن باشد.

فروشنده انواع بادام زمینی با پوست

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *