مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

خرید و فروش بادام زمینی ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل رشد بادام زمینی ویژگی فروش بادام‌زمینی ارگانیکهمه چیز درباره بادام‌زمینی ارگانیکشرکت های بسته بندی و عرضه بادام‌زمینی ارگانیکقیمت و فروش بادام‌زمینی ارگانیکصدور بادام زمینی
فروش بادام‌ زمینی ارگا نیک

فروش بادام‌زمینی ارگانیک از جمله مواردی است. که در مراکز خشکبار ، آجیل فروشی ها و همچنین در شیرینی فروشی ها،  به شکل های مختلفی به فروش می رسد. در این مطلب قصد داریم. اطلاعاتی درباره ی خواص این محصول، ویژگی های درمانی قیمت و نحوه ی خرید و فروش آن در بازار اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. ابتدا این نکته را بیان می کنیم. که برخلاف تصور عموم مردم که بادام زمینی را نوعی از آجیل ها می دانند. این محصول از انواع حبوبات به شمار می رود.

فروش بادام‌ زمینی ارگا نیک

مراحل رشد بادام زمینی

مراحل رشد این محصول در زیر زمین انجام می پذیرد.  بادام زمینی دارای ویتامین های بسیاری از جمله کلسیم، آهن، پروتئین، پتاسیم، ویتامین B6 و منیزیم است.  همچنین دارای اسیدهای چرب امگا ۶ و  فیبر رژیمی نیز می باشد. همچنین خرید بادام زمینی در بازار به شکل بسته بندی هایی با اندازه های مختلف انجام می شود.

خرید بادام زمینی نیز به صورت فله در مراکز فروش خشکبار انجام می شود. جهت خرید بادام زمینی فله، با قیمتی پایین، می توان به مراکز فروش عمده ی خشکبار مراجعه نمود. کسانی که قصد خرید  بادام زمینی به صورت فله دارند. ولی به هر دلیل امکان خرید حضوری ندارند. می توانند این محصول را از طریق غیرحضوری نیز خریداری و تهیه نمایند.

بادام زمینی، یکی از محصولاتی است. که خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.  همچنین باعث پیشگیری از سنگ صفراوی، کاهش احتمال خطر افزایش وزن و موثر بودن بر سلامت استخوان ها از دیگر خواص بادام هندی می باشد. که پس از انجام مراحل فرآوری و بسته بندی، مراکز توزیع و فروش، وظیفه ی رساندن محصول به دست مشتریان را دارند. همچنین فروش عمده بادام زمینی، و دیگر انواع بادام، توسط تعدادی مرکز پخش در سراسر کشور انجام می شود.

با توجه به خاصیت های فراوان بادام زمینی، خریداران بسیاری از سراسر کشور متقاضی خرید این محصول هستند، معمولا بادام زمینی به صورت فرآوری شده، بیشتر از بادام زمینی های خام طرفدار دارد. به عنوان مثال بادام زمینی روکش دار فلفلی، کره ی بادام زمینی و بادام زمینی روکش دار مزمز  را می توان از پرفروش ترین نوع بادام زمینی ها بر شمرد.فروش بادام‌زمینی ارگانیک امروزه رواج بسیاریافته است.

فروش بادام‌زمینی

 

 ویژگی فروش بادام‌زمینی ارگانیک

بادام زمینی خام به عنوان یکی از مغذی ترین انواع آجیل ها در حال حاضر بسیار رونق دارد. امروزه شرکت های زیادی در زمینه ارائه بادام زمینی بسته بندی شده و یا فله ای به صورت عمده فعالیت دارند.  شرکت هایی که عرضه بهترین نوع بادام زمینی خارجی و یا ایرانی را بر عهده دارند. سعی می کنند علیرغم فروش بادام زمینی خام با کیفیت این محصول را با قیمت مناسبی نیز به فروش برسانند.

همچنین قیمت بادام زمینی خام در این شرکت ها به دلیل حذف واسطه ها و از میان برداشتن دلالان بسیار مناسب می باشد. به طوری که در بازار فروش این نوع محصول نمایندگی های فروش، محصول را مستقیما از کشاورز خریدای کرده اند. با قیمت ارزان به دست مشتری می رسانند. حال در هنگام خرید انواع مختلف بادام زمینی باید دقت داشته باشید. که مهمترین ویژگی های آین محصول شامل موارد زیر می شود. دارای مغز درشت، دارای طعم مطلوب، قیمت مناسب، ارائه شده در انواع مختلف، نگهداری شده در بهترین شرایط، بسیار تازه و   طرد، فروش در بسته بندی های مناسب است.

فروش بادام‌زمینی

همه چیز درباره بادام‌زمینی ارگانیک

زمانی که این محصولات از پوسته کرم رنگ خود جدا می شوند. در هوای ازاد خشک می شوند. و با پوسته قرمز رنگ رویه آنها به فروش می رسند. خرید بادام زمینی برشته با پوست به راحتی از طریق فروشگاه های اجیل و خشکبار انجام می شود.

بیشتر افراد تمایل به خرید این ماده با پوسته رویه ان دارند. همانطور که گفته شد بادام زمینی یکی از آجیل های مقوی بوده که دارای طبیعت گرم است.و  قیمت بادام زمینی در بازار طبق آخرین اعلام وب سایت های فروشگاهی چیزی حدود ۵۰,۰۰۰ تومان تا ۲۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت عمده بادام زمینی در بازار را نیز می توان از طریق مراجعه ی حضوری به دست آورد. و یکی از محصولات بسیار مهم تولید شده در آستانه اشرفیه بادام زمینی درجه یک می باشد. این شهر یکی از مهمترین تولید کنندگان بادام زمینی در ایران می باشد. با این وجود امکان خرید بادام زمینی تازه از کشاورزان این منطقه با قیمت مناسبی وجود دارد.فروش بادام‌زمینی ارگانیک در بازار های داخلی رواجدارد.

شرکت های بسته بندی و عرضه بادام‌زمینی ارگانیک

این شرکت ها می توانند بادام زمینی آستانه خام را به صورت عمده خریداری نمایند. این نوع بادام زمینی ایرانی بسیار محبوب می باشد. زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است.

کشاورزان آستانه که اقدام به فروش بادم زمینی خام به صورت عمده می نمایند. این محصول را با کیفیت تضمینی ارائه می کنند که مشتریان می توانند با خیال راحت آن را خریداری کنند.یکی از مهم ترین ویژگی های بادام زمینی قیمت پایین آن نسبت به دیگر آجیل ها می باشد. تولید ، کاشت و فرآوری بادام زمینی در استان های مختلفی از کشور انجام می گیرد .

یکی از مرغوب ترین انواع بادام زمینی های تولید شده در کشور، محصول کشاورزان شهرستان آستانه اشرفیه می باشد. بادام زمینی، بعد از برنج  مهم ترین محصول کشت شده به شمار می رود. و وب سایت های مختلفی امکان خرید اینترنتی بادام زمینی های کشت شده در آستانه اشرفیه را برای مردم از سراسر کشور فراهم آورده اند.

جهت آگاهی از قیمت فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه نیز می توان به این وب سایت ها مراجعه نمود. هم اکنون قیمت فروش بادام زمینی با پوست خام در حدود ۳۵,۰۰۰ تومان می باشد. شناسايي مسيرهاي بازار رساني، حاشيهي بازار عمـده فروشـي، خـرده فروشـي و كارايي بازار محاسبه گرد. زیرا  بادام از جمله خشكبارهايي است كه افزون بر مصرف داخلي ، همه ساله مقـادير گونـاگون ي از آن به خارج از كشور صادر مي شود. شورهاي عرضه كننده در بازار جهاني بـادام ، تـلاش مـي كننـد تـا افزون بر افزايش سهم خود از عرضه ي جهاني با ، بسته بندي بازار پسند و رعايت استاندارهاي كيفـي و بهداشت نباتي، كيفيت محصول خود را بهبود بخشند .

 

 

فروش بادام‌زمینی ارگانیک

قیمت و فروش بادام‌زمینی ارگانیک

در معيار DRC نيز سعي در بر آورد قيمت هـا و هزينـه ي واقعـي است. تـا از آن راه بتـوان مزيـت نـسبي محـصولات را جـدا از سياسـت هـاي مداخله خريداران نيز سعي مي كنند. كه محصول را با تاخير خريداري كنند. تـا كـاهش وزنـي در نزد تو ليدكنندگان انجام شود. و در مراحل بعدي بازار كاهشي وجود نداشته باشد. بـه همـين دليـل ، ميزان كاهش تعيين شده به وسيلهي خريداران، در بيشتر مواقع صفر در نظر گرفته مي شود.

منظور از چگونگي فروش اين است. كه آيـا توليـد كننـده جهـت عرضـه ي محـصول بـه بـازار از واسطه ها و دلالان استفاده مي كند. يا اين كه خود مستقيماً محصول را به خريدار مي فروشد. به جز عمليات نگهداري و فروش، نوع و ميزان انجام ساير خدمات در مراحل پـس از مزرعـه تـا مصرف. ناچيز و شامل مغز كردن بادام به وسيله ي خريداران محلي يا عمدهفروشان و شور كـردن در برخي از خشكبار فروشي ها مي باشد. در بسياري از م ورد ،ها پس از بسته بندي بـادام در گـوني هـاي ۵۰ كيلوگرمي به وسيله ي توليد كننده، بدون هيچ تغييري در مراحل بعدي بازار، به وسيله ي خـرده فروشيها به مصرف كننده عرضه مي .شود

صدور بادام زمینی

صدور بادام‌زمینی ارگانیک يا مغز آن نيز بدون بـسته بنـدي ويـژه اي در گونيهاي كنفي و پلاستيكي انجام مي شود. همچنین روش بازار رساني محصول، عمدتاً به صورت فروش به خريداران محلي و يا انتقال به بازار  به وسيله ي توليدكننده و فروش به عمده فروشان مي باشد.

روشهاي ديگر بازار رساني كه بسيار محدود انجام مي ،شود. عبارتند از ۱- : خريد محصول بر روي درخت .-۲ خريد محصول درب باغ، – ۳ فروش محصول به مزد بگيران – ۴ ،فروش محصول به خرده فروشان -۵ و فروش محصول به دلالان. در استان يزد به دليل گسترش شيريني پزي، علاوه بر مصرف آجيلي، بخشي از بادام توليدي در شيريني پزي ها استفاده مي شود . نمودار -۱ مسير بازاررساني بادام در استان يزد عمدهفروش توليد كنندگان خريداران محلي خردهفروش واسطه ( دلال) مصرفكننده عمدهفروش در ساير استانها صادرات بررسي بازاريابي و مزيت نسبي بادام دراستان يزد تعيين حاشيهي عمدهفروشي ، خردهفروشي و كل بازار بادام حاشيهي بازار در مراحل گوناگون، شاخصي از هزينه هاي بـازار رسـاني و سـود كـسب شـده بـه وسيلهي عوامل بازار است . بالا بودن كارايي در يك بازار موجب مي شود كه انگيزه براي ورود افراد جديد در بازار بوجود آمـده و گردش كالا با سهولتي بيش تر انجام شود .

فروش بادام‌زمینی

مهندس علی احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *