مجموعه سعدی شما را به خرید بهترین محصولات بادام زمینی و کره بادام زمینی دعوت می نماید.

پخش بادام‌زمینی بدون غلاف

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدت ماندگاری بادام‌زمینی بدون غلافتولید انواع بادام زمینی درجه ۱
بادام‌زمینی درجه‌یک ارگانیک

مرکز پخش بادام‌زمینی بدون غلاف تازه با ارائه محصولی تازه، درشت و باکیفیت توانسته در جهت رفع نیاز بازار سراسر کشور گامی بلند بردارد. با توجه به اینکه در بازارهای خرید و فروش بادام‌زمینی، شاهد عرضه انواع بادام‌زمینی به شکل با پوست، بدون پوست؛ غلاف دار و بدون غلاف هستیم.

اهمیت انتخاب این محصول با کیفیت عالی و تازه، بیشتر و بیشتر می گردد. گاهی شما خریداران با انتخاب اشتباه، حجم بالایی از بادام‌زمینی را خریداری می کنید.  در بار ارسالی، ارقام درجه دوم و کهنه هم وجود داشته است. این موضوع می تواند منجر به ایجاد خسارات سنگین مالی برای شما هم شده باشد.
به خصوص وقتی شما قصد دارید انواع بادام‌زمینی را بصورت بدون غلاف تهیه کنید. بادام‌زمینی با غلاف مغز خود را از هر گونه آفت و کهنگی، در امان نگه می دارد. اما بادام بی غلاف ممکن است با توجه به شرایط بد انبارداری، دچار آفت زدگی و کهنگی نیز شود. پس چاره کار کجاست؟

پخش بادام زمینی بدون غلاف

مدت ماندگاری بادام‌زمینی بدون غلاف

اگر شما هم به دنبال خرید بهترین بادام‌زمینی بدون غلاف موجود در بازار هستید. حتما به مراکز فروش گوناگون سر زده اید. اما چون اطمینان از کیفیت و حتی قیمت بادام‌زمینی ارائه شده نداشته اید. در خرید خود دچار سردرگمی هستید.
باید بدانید که ماندگاری پخش بادام‌زمینی بدون غلاف، اگر در شرایط بد نگهداری قرار گرفته باشد. خیلی زیاد نیست. در واقع ممکن است آفت زده شود. یا اینکه مغز آن کهنه شده و دیگر طعم و بوی مطلوبی نداشته باشد.
بهترین شرایط نگهداری بادام‌زمینی بی غلاف، در جای خشک و خنک و به دور از نور آفتاب بوده است. در این شرایط تمامی ترکیبات موجود در بادام‌زمینی، کاملا حفظ می گردند. به خصوص آنتی اکسیدان های موجود در بادام‌زمینی که نقش ضد سرطان را در این ماده مغذی، ایفا می نمایند.

بادام زمینی بدون غلاف

تولید انواع بادام زمینی درجه ۱

تولید انواع بادام‌زمینی با پوست، بدون پست و یا بی غلاف و با غلاف، در کشور ما و در مناطقی چون آستانه اشرفیه و پارس آباد دشت مغان به انجام می رسد. این بادام ها به شکل کاملا ارگانیک و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی برداشت شده است. می توانند سرشار از خواص منحصربفردی باشند.

با توجه به واردات انواع بادام زمینی به بازارهای کشور که گاها اصلا تازگی و کیفیت خوبی نداشته.  خریداران داخلی دچار نگرانی می گردند. چرا که ممکن است برخی از عرضه کنندگان ناشناخته، توزیع بادام‌زمینی درجه دو و بی کیفیت خارجی را بجای بادام درجه یک ایرانی انجام دهند و فقط به فکر سود خود باشند.
در حال حاضر گروه کشت و صنعت سعدی با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه و ایجاد امکان خریدی آسان و اقتصادی برای خریداران داخل، بادام‌زمینی بدون غلاف تازه و ارگانیک را مستقیما به فروش می رساند. این مجموعه با در ارتباط بودن با بزرگترین کارخانجات تولید و بسته بندی بادام‌زمینی فله، خریدی مطمئن را برای شما رقم می زند.

بادام زمینی بی غلاف