مشاوره و سفارش

بادام زمینی :

بادام زمینی طعم و ارزش غذایی مانند گردو و بادام دارد . بادام زمینی نیز بسیار مغذی است. آن ها شامل بسیاری از مواد مغذی ضروری و منبع عالی از منگنز، نیاسین و غیره هستند و طبق آنچه در این بخش از سلامت نمناک می خوانید منبع خوبی از ویتامین ایی ، اسید فولیک، فیبر و فسفر است. بادام زمینی ها برای ۸ مقدار ماده مغذی ضروری مثل کاهش خطر بیماری های قلبی، کنترل وزن، تثبیت سطح قند خون، افزایش متابولیک در بدن انسان و غیره شناخته می شوند.

فواید کره بادام زمینی :

برخی کره بادام زمینی را بر روی نان تست مالیده و به عنوان صبحانه میل می‌کنند و برخی در خمیر کیک و کلوچه از آن استفاده می‌کنند، به هر شکلی که استفاده شود غذای بسیار جذاب و پرطرفداری است.کره بادام زميني براي كساني كه مستعد ابتلا به بيماري‌هاي قلبي هستند، مفيد مي باشد، زيرا چربي‌هاي موجود در بادام‌زميني از نوع چربي‌هاي خوب هستند. به علاوه داراي فيتوسترول است که ساختاري شبيه به کلسترول موجود در غذاهاي حيواني دارد، با اين تفاوت که بر خلاف کلسترول، فيتوسترول براي سلامت قلب و عروق مضر نيست.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بادام زمینی سعدی تولید کننده بادام زمینی با کیفیت عالی می باشد.این شرکت، با استفاده از آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا، با بکارگیری علم روز و تجربه دیروز، موفق به تولید و کشت بادام زمینی با کیفیت و متنوع، در زمینه صنایع غذایی گردیده است.
ارائه خدمات نوین و پیشرفته، افزایش سرعت و ظرفیت تولید در کنار کیفیت استاندارد و مقبول و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته، گوشه ای از خدمات جدید این شرکت به مشتریان محترم می باشد.

مدیر مجموعه سعدی

مهدی سعدی

Call Now Buttonتماس بگیرید